/    /    /    /    /  

Planet Pure Aviváž horské byliny 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické aviváže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Planet Pure Aviváž horské byliny 1 l

Přírodní aviváž Planet Pure využívá síly přírodních pěnidel, které zanechají prádlo jemné, hebké a uhlazené, takže pro vás bude žehlení hračkou. Přírodní aviváž s horskými bylinkami, přídavkem esenciálních olejů z rozmarýnu, levandule a dalších provoní prádlo na dlouhou dobu.

Aviváž Planet Pure vám nejen ulehčí žehlení a poskytne požitek z jemného voňavého prádla, ale také efektivně vymyje zbytky pracího prostředku. Aviváž je navíc šetrná k životnímu prostředí. Obsažená přírodní pěnidla z mýdlových ořechů se totiž začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky již v okamžiku, kdy se dostanou do styku s odpadní vodou.

Díky přírodnímu složení je aviváž šetrná k prádlu i pokožce, a je tak vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti. O příjemnou vůni se postarají esenciální oleje z levandule, rozmarýnu a dalších bylinek, které dodají prádlu přirozenou dlouhotrvající vůni.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do dávkovače pračky 1 odměrku aviváže.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Aviváž horské byliny 1 l

Prírodná aviváž Planet Pure využíva silu prírodných penidiel, ktoré zanechajú bielizeň jemnú, hebkú a uhladenú, takže žehlenie bude pre vás hračkou. Prírodná aviváž s horskými bylinkami, prídavkom esenciálnych olejov z rozmarínu, levandule a ďalších prevonia bielizeň na dlhú dobu.

Aviváž Planet Pure vám nielen uľahčí žehlenie a poskytne pôžitok z jemnej voňavej bielizne, ale tiež efektívne vymyje zvyšky pracieho prostriedku. Aviváž je navyše šetrná k životnému prostrediu. Obsiahnuté prírodné penidlá z mydlových orechov sa totiž začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky už v okamihu, kedy sa dostanú do styku s odpadovou vodou.

Vďaka prírodnému zloženiu je aviváž šetrná k bielizni aj pokožke, a je tak vhodná pre osoby s citlivou pokožkou, pre alergikov a malé deti. O príjemnú vôňu sa postarajú esenciálne oleje z levandule, rozmarínu a ďalších byliniek, ktoré bielizni dodajú prirodzenú dlhotrvajúcu vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soapwort Extract1), Decyl Glucoside1), Xylose1), Xanthan Gum1), Ethanol1), Citric Acid, Fragrance, p-Anisic Acid2), Pottasium Sorbate, Soy Proteine1), Lavandula Angustifolia Oil1), Rosmarinus Officinalis Oil1), Calendula Officinalis Extract1), Rosmarinus Officinalis Extract1), Leontopodium Alpinum Extract1), Citronellol2), Geraniol2), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz