/    /    /    /    /  

Argital Baby hypoalergenní sprchový šampon 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 350 Kč
Kategorie: Sprchové gely, Dětské šampony, Sprchové přírodní šampony, Dětské srpchové gely, Vzorky kosmetiky pro miminka, Vzorky přírodních šamponů, Vzorky přípravků do sprchy
Produktová řada: Argital Baby
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
50
ks
Bez DPH 41 Kč

Argital Baby hypoalergenní sprchový šampon 20 ml

Jemný hypoalergenní sprchový šampon Argital Baby šetrně pečuje o citlivou dětskou pokožku i vlásky. Přírodní pěnivé složky z rostlinných bílkovin dětskou pokožku jemně myjí a zároveň ji chrání před dehydratací. Obsažené rostlinné výtažky v kombinaci se zeleným jílem citlivou pokožku regenerují, dodávají jí potřebné živiny a brání vzniku podráždění.

Šetrné rostlinné tenzidy v kombinaci s bylinnými výtažky o pokožku pečují, dodávají jí potřebnou výživu a chrání ji před vznikem podráždění. Výtažek z měsíčku lékařského pokožku zklidňuje a napomáhá její regeneraci, zatímco olej ze santalového dřeva, extrakt z arniky a zelený jíl pokožku dezinfikují a chrání před opětovným podrážděním.

Hypoalegenní šampon bez přidané parfemace a esenciálních olejů je velice šetrný i k té nejcitlivější pokožce, proto jej bez obav můžete zařadit do každodenní hygieny nejen miminek a dětí, ale i osob s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění a alergiím.

Použití: Malé množství sprchového šamponu naneste na vlhkou pokožku či vlásky a lehce napěňte. Vydatně opláchněte vodou. Sprchový šampon je vhodný i pro ty nejmenší.

Argital Baby hypoalergenní sprchový šampon 20 ml

Jemný hypoalergénny sprchový šampón Argital Baby sa šetrne stará o citlivú detskú pokožku i vlásky. Prírodné penivé zložky z rastlinných bielkovín detskú pokožku jemne umývajú a zároveň ju chránia pred dehydratáciou. Obsiahnuté rastlinné výťažky v kombinácii so zeleným ílom citlivú pokožku regenerujú, dodávajú jej potrebné živiny a bránia vzniku podráždenia.

Šetrné rastlinné tenzidy v kombinácii s bylinnými výťažkami sa o pokožku starajú, dodávajú jej potrebnú výživu a chránia ju pred vznikom podráždenia. Výťažok z nechtíka lekárskeho pokožku upokojuje a napomáha jej regenerácii, zatiaľ čo olej zo santalového dreva, extrakt z arniky a zelený íl pokožku dezinfikujú a chránia pred opätovným podráždením.

Hypoalergénny šampón bez pridanej parfumácie a esenciálnych olejov je veľmi šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke, preto ho bez obáv môžete zaradiť do každodennej hygieny nielen bábätiek a detí, ale aj osôb s citlivou pokožkou náchylnou k podráždeniu a alergiám.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aqua/Sodium Cocoyl Glutamate/Potassium Cocoyl Rice Amino Acids, Alcohol, Calendula Officinalis Extract, Arnica Montana Extract, Solum Fullonum, Santalum Album Oil, Xantan Gum
i
i

obal: plastový
produktové řady: Argital Baby
typy vlasů: citlivé vlasy, normální vlasy, suché vlasy

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it