Urtekram Šampon dětský 250 ml

Urtekram Šampon dětský 250 ml

Skladem na pobočce

Šampon pro děti pečuje o citlivou pokožku díky obsahu zklidňujících výtažků, pokožku i jemné vlásky šetrně myje. Extrakty z měsíčku v kombinaci s magnolií mají harmonizační a protizánětlivé účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon pro děti Urtekram pečuje o citlivou pokožku díky obsahu zklidňujících rostlinných výtažků, pokožku i jemné vlásky šetrně myje. Extrakty z měsíčku lékařského v kombinaci s magnolií mají skvělé harmonizační a protizánětlivé účinky, eliminují vznik případných zánětů a zároveň pokožku chrání před dehydratací.

Báječné zklidňující účinky mají výtažky z Aloe vera, bohaté na množství vitaminů, minerálních látek a také antioxidantů. Ty o jemnou dětskou pokožku i vlásky aktivně pečují, dodávají výživu a zároveň uzamykají tolik potřebnou hydrataci. Aloe v kombinaci s léčivými extrakty z měsíčku a magnolie mají výborné harmonizující a protizánětlivé účinky, eliminují nepříjemné svědění a zároveň zanechávají vlásky jemné a krásně lesklé.

Dětský šampon pečuje nejenom o citlivou dětskou pokožku díky obsahu léčivých rostlinných výtažků, eliminuje podráždění i vznik drobných zánětů a současně vlásky spolehlivě myje. Šampon je tak vhodný pro všechny věkové kategorie, které trpí na přecitlivělou vlasovou pokožku a často se jim na ní tvoří drobné záněty.

Péče pro nejmenší

Dětský šampon Urtekram je vhodný i na tu nejcitlivější dětskou pokožku, kterou nedráždí. šampon se šetrným složením nabitým přírodními ingrediencemi efektivně, ale zároveň jemně odstraňuje z vlásků a pokožky hlavy veškeré nečistoty a nezpůsobuje nepříjemné pálení či svědění vlasové pokožky. Vytváří jemnou krémovou pěnu, která promění povinnou očistu v příjemný rituál.

Šetrné mytí

Tento šampon byl vytvořen speciálně pro dětskou pokožku, která je velmi křehká a náchylná k podráždění či vzniku zánětů. Obsahuje velké množství výtažku z Aloe vera, který se vyznačuje svými zklidňujícími účinky. Aloe vera zmírňuje podráždění i velmi citlivé pokožky, lehce chladí a podporuje hydrataci vlasů i pokožky hlavy. Zároveň podporuje regeneraci pokožky a vlásků.

Zklidnění a harmonizace

V šamponu najdete pouze šetrná pěnidla založená na přírodní bázi, která nejsou tak dráždivá, jako pěnidla syntetická a nevysušují pokožku. Výtažek z měsíčku lékařského má rovněž zklidňující účinky, působí proti podráždění a spolu s výtažkem z magnolie působí protizánětlivě a harmonizačně. šampon je vhodný pro děti všech věkových kategorií a zanechá vlásky jemné a lesklé. 

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?