/    /    /    /    /    /  

Cosm´etika Barva na vlasy Burgundská 100 g

Burgundy

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Certifikáty: CPK BIO, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Cosm´etika Barva na vlasy Burgundská 100 g

Cosm'etika Barva na vlasy Burgundská rozzáří vaši přirozenou barvu vlasů lákavými vínovými odlesky a působí neotřele, aniž by pozbyla na eleganci. Barva je tvořena rostlinnými ingrediencemi včetně henny, která je proslulá svými barvicími a regeneračními schopnostmi.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rubia Cordifolia, Indigofera Tinctoria Extract, Eclipta Alba, Emblica Officinalis, Lawsonia Inermis, Hibiscus Rosa Sinensis
i
i

barva: burgundská
konzistence: prášková
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

Michaela Kochanová
Podkrušnohorská 2052
43601 Litvínov
Česká republika
tel: +420 603914171
http://www.cosmetikabio.eu/