/    /    /    /    /  

Sealand Birk Březová šťáva Bezový květ

Značka:
Množství: 330 ml PET
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Energetické nápoje, Březové šťávy, Šťávy
Certifikáty: USDA ORGANIC
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
55
ks
Bez DPH 48 Kč
25 bodů ks

Sealand Birk Březová šťáva Bezový květ

Březová šťáva Sealand Birk Bezový květ má osvěžující chuť i účinky. Šťáva z finských březových hájů obsahuje vysoký podíl antioxidantů, minerálních látek a stopových prvků, které povzbuzují organismus, posilují jej vůči nemocem, civilizačním chorobám i stresu a dodávají novou energii. Březová šťáva je vhodná pro každodenní popíjení, pro osvěžení během náročného pracovního dne i po sportovním výkonu jako izotonický nápoj.

Březová šťáva s jemnou příchutí bezového květu skvěle osvěží, zažene žízeň a dodá tělu potřebnou hydrataci. Je vhodným společníkem při sportu i v práci či při studiu, neboť povzbudí tělo i mysl, zmírní únavu a poskytne novou dávku energie. Březová šťáva je vhodná pro každodenní konzumaci, dodává tělu množství vitaminu C, antioxidantů, minerálních látek i stopových prvků, jako je vápník, sodík či hořčík. Kromě toho je březová šťáva bohatá na přirozeně se vyskytující cukry, fruktózu a xylitol, které tělu dodají energii a současně jsou zdravé.

Pravidelná konzumace šťávy hydratuje organismus, čímž jej povzbuzuje, posiluje a chrání před nemocemi, ale i únavou či bolestmi hlavy. Vysoký podíl antioxidantů pomáhá tělu lépe odolávat stresu, snadněji se vyrovnat s civilizačními chorobami a celkově podpořit zdraví a vitalitu celého těla.

Použití: Březovou šťávu konzumujte vychlazenou, před použitím protřepte. Šťáva je vhodná pro každodenní konzumaci.

Sealand Birk Březová šťáva Bezový květ

Brezová šťava Sealand Birk Bazový kvet má osviežujúcu chuť a účinok. Šťava z fínskych brezových hájov obsahuje vysoký podiel antioxidantov, minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré povzbudzujú organizmus, posilňujú ho voči chorobám, civilizačným chorobám a stresu a dodávajú novú energiu. Brezová šťava je vhodná pre každodenné popíjanie, pre osvieženie behom náročného pracovného dňa a aj po športovom výkone ako izotonický nápoj.

Brezová šťava s jemnou príchuťou bazového kvetu skvele osvieži, zaženie smäd a dodá telu potrebnú hydratáciu. Je vhodným spoločníkom pri športe aj v práci či pri štúdiu, pretože povzbudí telo a myseľ, zmierni únavu a poskytne novú dávku energie. Brezová šťava je vhodná pre každodennú konzumáciu, dodáva telu množstvo vitamínu C, antioxidantov, minerálnych látok a stopových prvkov, ako je vápnik, sodík či horčík. Okrem toho je brezová šťava bohatá na prirodzene sa vyskytujúce cukry, fruktózu a xylitol, ktoré telu dodajú energiu a súčasne sú zdravé.

Pravidelná konzumácia šťavy hydratuje organizmus, čím ho povzbudzuje, posilňuje a chráni pred chorobami, ale aj únavou či bolesťami hlavy. Vysoký podiel antioxidantov pomáha telu lepšie odolávať stresu, ľahšie sa vyrovnať s civilizačnými chorobami a celkovo podporiť zdravie a vitalitu celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Demineralizovaná voda, Březová šťáva1) (20 %) , Fruktózový sirup1), Kyselina askorbová - vitamin C, Kyselina citronová, Přírodní příchuť bezového květu
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

SEALAND NATURAL RESOURCES INC.
1722 South Coast Hwy
92054 Oceanside, CA.
Spojené Státy Americké
tel: +1 800 688 0501
http://sealandbirk.com