/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný

Značka:
Množství: 18 ks, 32,4 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný

Čaj Tulsi Sweet Lemon od Organic India je zeleným čajem doplněným citrónem a citrónovou trávou. Má silné antioxidační účinky, takže napomáhá udržovat správný stav imunitního systému. Má příznivé účinky nejen na fyzické zdraví, ale působí příznivě také na psychiku, například zvyšuje odolnost vůči stresu. Má lahodnou nasládlou chuť.

Základ čaje tvoří bazalka, která obsahuje omega 3 mastné kyseliny, vitaminy K, A, C, vápník, železo, hořčík a prospěšné silice a třísloviny, které mají protizánětlivé účinky. Bazalka spolu se zeleným čajem, který je silný antioxidant, působí příznivě na imunitní systém. Pomáhá udržovat optimální stav fyzického i duševního zdraví, zlepšuje odolnost vůči stresu a má blahodárný vliv na dýchací cesty. Obsažená citrónová tráva, zázvor a kardamon dodávají čaji lehce kořeněnou svěží chuť a vůni. 

Použití: Pro optimální výsledky užívejte 3-5 šálků čaje denně.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat 5-10 minut. Pijte teplé. Můžete lehce dosladit medem.

Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný

Čaj Tulsi Sweet Lemon od Organic India je zeleným čajom doplneným citrónom a citrónovou trávou. Má silné antioxidačné účinky, takže napomáha udržiavať správny stav imunitného systému. priaznivé účinky nielen na fyzické zdravie, ale pôsobí priaznivo aj na psychiku, napríklad zvyšuje odolnosť voči stresu. lahodnú sladkastú chuť.

Základ čaju tvorí bazalka, ktorá obsahuje omega 3 mastné kyseliny, vitamíny K, A, C, vápnik, železo, horčík a prospešné silice a triesloviny, ktoré majú protizápalové účinky. Bazalka spolu so zeleným čajom, ktorý je silný antioxidant, pôsobí priaznivo na imunitný systém. Pomáha udržiavať optimálny stav fyzického i duševného zdravia, zlepšuje odolnosť voči stresu a blahodarný vplyv na dýchacie cesty. Obsiahnutá citrónová tráva, zázvor a kardamón dodávajú čaju zľahka korenistú sviežu chuť a vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná, Bazalka pravá, Zelený čaj, Citronová tráva, Zázvor, Kardamon, Citrónové aroma, Kyselina citronová
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com