/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Černý čaj Earl Grey

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Černé čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Černý čaj Earl Grey

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Tradiční černý čaj Earl Grey English Tea Shop je skvělým společníkem nejenom ke snídani. Sytá a přesto osvěžující chuť černého čaje povzbudí tělo i mysl a dodá vám novou energii. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tento kvalitní čaj vychutnat kdekoliv a kdykoliv se vám zachce.

Černý cejlonský čaj s jemnou kořeněnou chutí bergamotu vytváří tradiční lehkou avšak aromatickou chuť, je jemná, svěží a originální. Hodí se nejen ke snídani, ale i odpolední relaxaci a posezení s přáteli. Černý čaj vás osvěží nejenom svou specifickou chutí, ale také obsaženým teinem, který dodá novou energii.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Čaj můžete pít jen tak samotný nebo také s mlékem.

English Tea Shop Černý čaj Earl Grey

Tradičný čierny čaj Earl Grey English Tea Shop je skvelým spoločníkom nielen na raňajky. Sýta a napriek tomu osviežujúca chuť čierneho čaju povzbudí telo aj myseľ a dodá vám novú energiu. Vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete tento kvalitný čaj vychutnať kdekoľvek a kedykoľvek sa vám zachce.

Čierny cejlónsky čaj s jemnou korenistou chuťou bergamotu vytvára tradičnú ľahkú avšak aromatickú chuť, je jemná, svieža a originálna. Hodí sa nielen na raňajky, ale aj popoludňajší relax a posedenie s priateľmi. Čierny čaj vás osvieži nielen svojou špecifickou chuťou, ale aj obsiahnutým teínom, ktorý dodá novú energiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý cejlonský čaj
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz