/    /    /    /    /  

Sanatur Chlorella bio, tablety

Značka:
Množství: 500 tablet, 200 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 100 tablet, 40 g / 293 Kč
Kategorie: Chlorella
Certifikáty: NATURLAND, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1275
ks
Bez DPH 1109 Kč

Sanatur Chlorella bio, tablety

Sladkovodní řasa chlorella Sanatur je výborným pomocníkem při detoxikačních či redukčních kúrách. Chlorella na sebe účinně váže škodlivé látky a urychluje jejich odplavování z těla ven. Je proto vhodná také pro zlepšení stavu problematické pleti, která je často způsobena zaneseným organismem. Blahodárné účinky chlorelly ocení také osoby se zvýšenou pracovní zátěží a jednostrannými stravovacími návyky.

Díky vysokému obsahu železa podporuje chlorella krvetvorbu a je proto výborná pro osoby trpící na anémii a také v případě výraznější ztráty krve, jakou je například úraz, menstruace, porod a další. Se svými 2-3 % rostlinného barviva chlorofylu je chlorella považována za jeden z nejvýznačnějších zdrojů listové zeleně. Chlorofyl zmírňuje dopad stresu na organismus a pomáhá navodit celkovou tělesnou pohodu.

Přípravek má čistě rostlinné složení. Neobsahuje gluteny, laktózu, kvasinky, ani přidané dochucovadla, barviva a plnidla. Díky svému vysokému obsahu železa a dalších živin je vhodná také jako potravinový doplněk pro vegany a vegetariány. 

Dávkování: Užívejte tři kapsle třikrát denně a zapijte dostatečným množství vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné