/    /    /    /  

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 200 ml / 499 Kč 30 ml / 169 Kč
Kategorie: Deodoranty ve spreji, Deodoranty pro muže
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Citrusový deodorant Weleda pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň eliminuje vznik tělesného zápachu díky obsahu éterických olejů z citrusové kůry. Deodorant je šetrný k vaší pokožkce i k životnímu prostředí, neboť je opatřen mechanickým rozprašovačem, a tak jej lze opakovaně doplňovat.

Obsažené éterické oleje z citrusové kůry brání svými antibateriálními schopnostmi vzniku zápachu a zároveň mají na pokožku stahující účinek. Deodorant ale neomezuje přirozený proces pocení ani funkci potních žláz, pouze příjemně provoní pokožku a dodá vám pocit svěžesti.

Samotný pot totiž nezapáchá. Zápach se objeví, až když se pot dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Tím, že citrusový deodorant eliminuje výskyt bakterií na pokožce, přirozenou cestou brání vzniku nepříjemného zápachu. Kolem těla se tak šíří pouze příjemná a osvěžující letní vůně.

Přírodní varianta

Deodorant Weleda je skvělou alternativou ke klasickým deodorantům obsahujícím hliníkové soli, jež mohou mít negativní vliv na naše zdraví. Deodorant Weleda neobsahuje žádné sloučeniny hliníku a tvoří jej pouze přírodní ingredience, které neucpávají kožní póry a nechávají pokožku normálně dýchat, na druhou stranu ale brání proti nepříjemnému pachu.

Účinná ochrana

Tento deodorant vám poskytne dlouhotrvající ochranu pomocí přírodních složek. Éterické citrusové oleje mají antibakteriální schopnosti, čímž brání množení bakterií rozkládajících pot, jež způsobují nežádoucí zápach. Díky tomu vás před nepříjemnými pachy účinně ochrání a zanechá podpaží příjemně provoněné po dlouhou dobu.

Svěží vůně

Citrusová vůně nejen, že osvěží pokožku podpaží, ale má aromaterapeutický účinek na všechny vaše smysly. Dodává vám energii a dobrou náladu, zároveň skvěle neutralizuje zápach potu. Citrusová silice vám dodá celodenní svěžest a deodorant můžete kdykoliv během dne obnovit. Deodorant je nabízen ve více velikostech, takže jej lze doplňovat z většího a úspornějšího balení.

Šetrný k pokožce

Výhodou přírodních deodorantů je jejich šetrnost k jemné pokožce podpaží. Tento deodorant Weleda nezastavuje funkci kožních pórů, jen je mírně stahuje, čímž omezuje, ale neblokuje pocení během dne. Zároveň nezpůsobuje podráždění díky absenci syntetických ingrediencí a nezanechává ulepený pocit. Navíc se snadno a rovnoměrně nanáší pomocí praktického rozprašovače.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte ráno po koupeli na pokožku podpaží a nechte chvíli vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou pokožku či na pokožku bezprostředně po holení.

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Citrusový dezodorant Weleda sa stará o citlivú pokožku podpazušia a zároveň eliminuje vznik telesného zápachu vďaka obsahu éterických olejov z citrusovej kôry. Dezodorant je šetrný k vašej pokožke aj k životnému prostrediu, pretože je opatrený mechanickým rozprašovačom, a tak ho možno opakovane dopĺňať.

Obsiahnuté éterické oleje z citrusovej kôry bránia svojimi antibakteriálnymi schopnosťami vzniku zápachu a zároveň majú na pokožku sťahujúci účinok. Dezodorant ale neobmedzuje prirodzený proces potenia ani funkciu potných žliaz, iba príjemne prevonia pokožku a dodá vám pocit sviežosti.

Samotný pot totiž nezapácha. Zápach sa objaví, až keď sa pot dostane do styku s baktériami na povrchu pokožky. Tým, že citrusový deodorant eliminuje výskyt baktérií na pokožke, prirodzenou cestou bráni vzniku nepríjemného zápachu. Okolo tela sa tak šíri príjemná a osviežujúca letná vôňa.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Dotaz | 2.6.2014 08:46:55 | Kristina Sklenářová

Dobrý den, ráda bych si objednala Deodorant, váhám ale mezi citrusem a šalvějí. Můžete mi prosím doporučit vhodnou vůni? Jsem starší osoba - 75 let.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alkohol, Voda, Limonen1), Parfém1), Éterický olej z citrusové kůry, Linalool1), Geraniol1), Citral1), Farnesol1)
INCI: Alcohol, Aqua, Limonene1), Parfum1), Citrus Medica Limonum Peel Oil, Linalool1), Geraniol1), Citral1), Farnesol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz