/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Dárková sada slon, ovocné čaje 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Černé čaje, Sady čajů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
281
ks
Bez DPH 244 Kč

English Tea Shop Dárková sada slon, ovocné čaje 60 ks

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní černý čaj ze Srí Lanky ochucený lesním ovocem. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Černý čaj patří mezi nejtradičnější a nejoblíbenější nápoje. Základem tohoto čaje je čistý cejlonský černý čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m. Ten je dále ochucený lesním ovocem, malinami, jahodami, třešněmi a ostružinami.

Černý čaj osvěžuje a dodává energii. Příznivě působí na lidský organismu. Obsahuje 4 % kofeinu, který svými účinky nahradí pití kávy. Dále obsahuje třísloviny, které dodávají charakteristickou chuť. Černý čaj uklidňuje, zklidňuje nervy a zlepšuje náladu.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě překrásně vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy slonů jsou přenesy do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Použití: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 3-4 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Černý cejlonský čaj, Maliny, Jahody s příchutí malin, jahod, třešní a ostružin
i
i

obal: kovový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz