English Tea Shop Dárková sada slon, ovocné čaje

English Tea Shop Dárková sada slon, ovocné čaje

  • Značka: English Tea Shop
  • Balení: 60 ks, 90 g
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Dárková sada obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní černý čaj ze Srí Lanky ochucený lesním ovocem. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní černý čaj ze Srí Lanky ochucený lesním ovocem. Je vhodná jako dárek pro všechny milovníky kvalitního čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Černý čaj patří mezi nejtradičnější a nejoblíbenější nápoje. Základem tohoto čaje je čistý cejlonský černý čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m. Ten je dále ochucený lesním ovocem, malinami, jahodami, třešněmi a ostružinami.

Černý čaj osvěžuje a dodává energii. Příznivě působí na lidský organismu. Obsahuje 4 % kofeinu, který svými účinky nahradí pití kávy. Dále obsahuje třísloviny, které dodávají charakteristickou chuť. Černý čaj uklidňuje, zklidňuje nervy a zlepšuje náladu.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě překrásně vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy slonů jsou přenesy do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Použití: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 3-4 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý cejlonský čaj, Maliny, Jahody s příchutí malin, jahod, třešní a ostružin

Obal: kovový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?