/    /    /    /    /  

Govinda Datlové raw cukroví s moringou Prana 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: zdravé cukrovinky
Certifikáty: BIO, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
120
ks
Bez DPH 104 Kč

Govinda Datlové raw cukroví s moringou Prana 100 g

Datlové raw cukroví s moringou Govinda Prana přináší neobvyklou kombinaci sladkého ovoce a sušených plodů, vše oslazené pouze agávovým sirupem a ovoněné citronem. Díky kvalitním surovinám má cukroví skvělou chuť, zasytí, zažene chuť na sladké a zároveň je zdravé. Poslouží vám tak jako malá svačinka i zobání ve chvílích, kdy vás honí mlsná.

Ovocné cukroví Prana má neobvyklou chuť díky spojení sušených datlí, kešu oříšků, mandlí a hlavně prášku z plodů moringy a baobabu. Datle dodávají přirozeně sladkou medovou chuť a zároveň jsou bohaté na množství vlákniny a minerálních látek. Moringa i baobab jsou považovány za superpotraviny, jsou plné vitaminů, antioxidantů a minerálních látek.

Datlové cukroví je navíc přislazeno agávovým sirupem a ovoněno citronovým olejem, která umocňuje letní ovocnou chuť i vůni. Cukroví si můžete užít jako malou svačinku jen tak nebo v kombinaci třeba s jogurtem, zasytí a poslouží i jako zobání k televizi nebo když máte chuť na sladké. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Datle1), Kešu oříšky1), Mandle1), Mleté zemní mandle1), Prášek z baobabu1), Prášek z moringy1) (3 %) , Citronový olej1)
1) Bio
i
i

obal: plastový

Výrobce

Govinda Natur GmbH
Dieselstrasse 13 A
67141 Neuhofen
Německo
http://www.govinda-natur.de/