Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Pastilky Tea tree, Bio 30 g

Taoasis Pastilky Tea tree, Bio 30 g

Pastilky s tea tree olejem a islandským lišejníkem mají příjemně svěží chuť. Jsou vhodné pro dezinfekci vnitřní části úst i krku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pastilky Tea Tree Taoasis nejenže báječně chutnají, ale také příjemně osvěží dech. Jsou vhodné pro dezinfekci vnitřní části úst a krku, a to zejména díky tea tree oleji, který působí příznivě na imunitu. Můžete je bez obav užívat pro podporu imunitního systému v chladných měsících. Neobsahují umělá barviva ani dochucovadla. Pastilky mají příjemně sladkou chuť se svěžími tóny čajovníku, která vás ihned povzbudí.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pastilku nechte volně rozpustit v ústech.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: zdravé cukrovinky

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?