Prohlédněte si vaše seznamy přání

Zdravé tyčinky

Tyčinky jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin. Obsahují ovoce, oříšky, obiloviny, které chutnají skvěle. Dodávají energii a jsou vhodné jako malá svačinka. Výživné složení plné sušeného ovoce, zeleniny a obilovin dává nejen skvělou chuť, ale také vynikající výživovou hodnotu.

Filtrovat produkty
229 Kč
Výhodný balíček nejenom pro sportovce představuje rychlý, zdravý a chutný zdroj energie v podobě ovocných gumových bonbonů a energy gelů.
43 Kč
Bezlepková tyčinka s ovesnými vločkami a obilninovými křupinkami má příjemně sladkou chuť a představuje skvělý zdroj kvalitních sacharidů, které vám dodají energii.
43 Kč
Citron v kombinaci s kešu oříšky a ovesnými vločkami, které tvoří základ této tyčinky jsou osvěžující směsí vitaminů, minerálních látek a opravdovou energetickou bombou. Osvěžující příchuť citronu zažene únavu na ústup
229 Kč
Výhodný balíček nejenom pro sportovce představuje rychlý, zdravý a chutný zdroj energie v podobě energy tyčinek a ovocných gumových bonbonů. Vhodné pro vegany.
43 Kč
Zabalte si tyčinku Energy Raisin - Walnut Bar s rozinkami, vlašskými ořechy a skořicí s sebou na výlet, či do práce. Přikusujte jablíčko a máte dohromady zdravou svačinku, co chutná jako štrúdl.
43 Kč
Apricot bar je plná vláčných a sladce šťavnatých meruněk. Díky výživnému složení je vhodná nejen k doplnění energie po sportovním výkonu, ale také jako chutná svačinka.
229 Kč
Výhodný balíček nejenom pro sportovce představuje rychlý, zdravý a chutný zdroj energie v podobě energy tyčinek a ovocných gumových bonbonů. 
43 Kč
Rozmazlete svoje chuťové buňky tyčinkou Cashew Caramel Bar. Kromě skvělé chuti jemných rozplývajících se kešu oříšků se žvýkavě vláčným karamelem má i velké množství výživových benefitů.
43 Kč
Tyčinka Energy Apple - Ginger vás potěší lehce štiplavou chutí zázvoru a sladkých jablek a současně vám dodá energii kdykoliv budete potřebovat. Přirozeně bezlepkové složení je vhodné i pro vegany.
43 Kč
Tyčinka z ovesných vloček, rýžových lupínků a arašídů je skvělým zdrojem bílkovin, vitaminů či minerálů. Dodá vám energii po cvičení nebo si ji můžete prostě dát jako chutnou svačinku.
209 Kč
Výhodný balíček nejenom pro sportovce představuje rychlý, zdravý a chutný zdroj energie v podobě proteinových a energy tyčinek a ovocných gumových bonbonů. Vhodné pro vegany.
54 Kč
Proteinová tyčinka Banana v sobě spojuje sladké banány společně s rostlinným proteinem, což z ní dělá skvělý zdroj energie. Je vhodným prostředkem jak zažehnat hlad po fyzickém výkonu.