/    /    /    /  

Lavera Deodorant sprej levandule a aloe vera, Body Spa 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Produktová řada: Lavera Wellness
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas

Zboží je trvale vyřazeno.

Lavera Deodorant sprej levandule a aloe vera, Body Spa 75 ml

Přírodní deodorant ve spreji Lavera Body Spa s příjemnou uklidňující vůní levandule pečuje o jemnou pokožku podpaží a zároveň chrání před vznikem tělesného zápachu. Obsažené rostlinné výtažky citlivou pokožku vyživují, zjemňují a současně chrání, aniž by ucpávaly kožní póry.

O eliminaci tělesného zápachu se stará květová voda z levandule v kombinaci s vilínem a čajovníkem. Tyto výtažky mají výborné antibakteriální vlastnosti, které brání množení bakterií na pokožce, a tím pádem i vzniku zápachu. Pot sám o sobě totiž nezapáchá. Zápach se objeví až v okamžiku, kdy se pot dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Stačí proto, když se zničí bakterie, a je po starostech!

Obsažená šťáva z aloe vera pečuje o jemnou citlivou pokožku, zklidňuje ji a současně do ní dodává potřebnou hydrataci. Přírodní deodorant ve spreji halí do příjemné vůně a zároveň chrání před tělesným zápachem, aniž by dráždil pokožku a ucpával póry.

Použití: Sprej aplikujte ráno na suchou čistou pokožku, nejlépe po koupeli, a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Water1), Camellia Oleifera Leaf Extract1), Hamamelis Virginiana Leaf Water1), Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water1), Humulus Lupulus Extract1), Tilia Cordata Flower Extract1), Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Parfum2), Citral2), Citronellol2), Geraniol2), Coumarin2), Limonene2), Linalool2), Benzyl Benzoate2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Lavera Wellness

Výrobce

Laverana GmbH & Co. KG
Am Weingarten 4
D-30974 Wennigsen
Německo
www.lavera-kosmetika.cz