/    /    /    /  

Taoasis Deodorant sprej Sauge et L´Orange, Baldini 70 ml

Značka:
Množství: 70 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml / 89 Kč
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Produktová řada: Baldini Deo-Parfémy
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
275
ks
Bez DPH 227 Kč

Taoasis Deodorant sprej Sauge et L´Orange, Baldini 70 ml

Deodorant sprej Sauge et L'Orange Baldini vás potěší sladkou vůní pomeranče, mandarinky a šalvěje. Spojení éterických olejů dodá příjemnou lehkou vůni, současně pečuje o podpaží a eliminuje vzniku telesného zápachu. Deodorant ve svém složení spojuje pouze kvalitní přírodní ingredience bez obsahu solí hliníku či podobných škodlivých látek.

Deodorant ve spreji Sauge et  L'Orange je účinný díky kombinaci antibakteriálních éterických olejů, které o podpaží pečují a současně se starají o lehkou vůni. Sladká ovocná vůně hořkého pomeranče a zelené mandarinky se prolíná s bylinkovou nahořklou šalvějí, brání pachu potu a přesto nedráždí citlivou pokožku podpaží.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli. Podle potřeby aplikaci během dne opakujte.

Taoasis Deodorant sprej Sauge et L´Orange, Baldini 70 ml

Dezodorant sprej Sauge et L´Orange Baldini vás poteší sladkou vôňou pomaranča, mandarínky a šalvie. Spojenie éterických olejov dodá príjemnú ľahkú vôňu, súčasne sa postará o podpazušie a elimináciu vzniku telesného zápachu. Dezodorant vo svojom zložení spája iba kvalitné prírodné ingrediencie bez obsahu solí hliníka či podobných škodlivých látok.

Dezodorant v spreji Sauge et L´Orange je účinný vďaka kombinácii antibakteriálnych éterických olejov, ktoré sa postarajú o podpazušie a zároveň o ľahkú vôňu. Sladká ovocná vôňa horkastého pomaranča a zelenej mandarínky sa prelína s bylinkovou horkastou šalviou, bráni pachu potu a napriek tomu nedráždi citlivú pokožku podpazušia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Aqua, Triethyl Citrate, Glycerin, Parfum, Limonene, Citric Acid, Citral, Citronellol, Geraniol, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
produktové řady: Baldini Deo-Parfémy

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/