/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Dětská olejová koupel, Calendula 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové oleje, Přípravky do koupele pro miminka, Přípravky do koupele pro děti
Produktová řada: Martina Gebhardt Calendula
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
606
ks
Bez DPH 501 Kč

Martina Gebhardt Dětská olejová koupel, Calendula 100 ml

Dětská olejová koupel Martina Gebhardt Calendula pečuje o jemnou pokožku těch nejmenších, ale i dospělých s přecitlivělou pokožkou náchylnou k alergiím. Výživné složení plné rostlinných olejů a zklidňujících bylinných výtažků intenzivně pečuje o citlivou pokožku, zjemňuje ji a současně mírní nepříjemné svědění i pnutí.

Olejová koupel skvěle pečuje o pokožku celého těla díky kombinaci výživných olejů ze slunečnice a oliv. Ty pleť zjemňují a dodávají jí potřebné živiny i hydrataci. Společně s extrakty z heřmánku a měsíčku lékařského má olejová koupel výborné zklidňující účinky, eliminuje podráždění i zarudnutí pleti, mírní svědění i pnutí.

Navíc má bylinná vůně harmonizační účinky i na mysl, zklidňuje a ukolébává ke zdravému spánku. Olejová koupel je vhodná nejenom pro citlivou pokožku dětí a miminek, ale také pro jemnou pleť dospělých.

Použití: Na vanu teplé vody přidejte cca 10 mililitrů oleje.

Martina Gebhardt Dětská olejová koupel, Calendula 100 ml

Detský olejový kúpeľ Martina Gebhardt Calendula sa stará o jemnú pokožku tých najmenších, ale aj dospelých s precitlivelou pokožkou náchylnou na alergie. Výživné zloženie plné rastlinných olejov a upokojujúcich bylinných výťažkov intenzívne ošetruje citlivú pokožku, zjemňuje ju, a súčasne mierni nepríjemné svrbenie aj pnutie.

Olejový kúpeľ vynikajúco ošetruje pokožku celého tela vďaka kombinácii výživných olejov zo slnečnice a olív. Tie pleť zjemňujú a dodávajú jej potrebné živiny a hydratáciu. Spoločne s extraktmi z harmančeka a nechtíka lekárskeho má olejový kúpeľ výborné upokojujúce účinky, eliminuje podráždenie aj začervenanie pleti, mierni svrbenie a pnutie.

Navyše, bylinná vôňa má harmonizačné účinky aj na myseľ, upokojí a ukolíše k zdravému spánku. Olejový kúpeľ je vhodný nielen na citlivú pokožku detí a bábätiek, ale tiež na jemnú pleť dospelých.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil1), Olea Europaea Fruit Oil1), Chamomilla Recutita Extract1), Lecithin2), Calendula Officinalis Extract1), Alchemilla Vulgaris (Lady's Mantle) Extract1), Aroma1), Limonene3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Calendula
vůně - druh: měsíček

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz