Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Martina Gebhardt Dětská olejová koupel, Calendula 100 ml

Martina Gebhardt Dětská olejová koupel, Calendula 100 ml

Dětská olejová koupel Calendula s výživným složením pečuje o jemnou pokožku těch nejmenších, ale i dospělých s přecitlivělou pokožkou náchylnou k alergiím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětská olejová koupel Martina Gebhardt Calendula pečuje o jemnou pokožku těch nejmenších, ale i dospělých s přecitlivělou pokožkou náchylnou k alergiím. Výživné složení plné rostlinných olejů a zklidňujících bylinných výtažků intenzivně pečuje o citlivou pokožku, zjemňuje ji a současně mírní nepříjemné svědění i pnutí.

Olejová koupel skvěle pečuje o pokožku celého těla díky kombinaci výživných olejů ze slunečnice a oliv. Ty pleť zjemňují a dodávají jí potřebné živiny i hydrataci. Společně s extrakty z heřmánku a měsíčku lékařského má olejová koupel výborné zklidňující účinky, eliminuje podráždění i zarudnutí pleti, mírní svědění i pnutí.

Navíc má bylinná vůně harmonizační účinky i na mysl, zklidňuje a ukolébává ke zdravému spánku. Olejová koupel je vhodná nejenom pro citlivou pokožku dětí a miminek, ale také pro jemnou pleť dospělých.

Použití: Na vanu teplé vody přidejte cca 10 mililitrů oleje.

Ostatní kategorie: Umývání miminek a dětí

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?