/    /    /    /    /  

Coslys Intimní mycí gel růže 12 ml

Značka:
Množství: 12 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 250 ml / 280 Kč
Kategorie: Intimní kosmetika, Vzorky hygienických potřeb, Hygiena
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
10 bodů ks

Coslys Intimní mycí gel růže 12 ml

Intimní mycí gel Coslys šetrně pečuje o pokožku intimních partií, aniž by ji dráždil či dokonce vysušoval díky jemnému složení bohatému na množství rostlinných extraktů. Mycí gel tvoří jemnou krémovou pěnu plnou antibakteriálních bylinných výtažků a květových vod.

Jemný intimní mycí gel je bez obsahu mýdla a vzhledem k vyváženému pH 5,5 ochraňuje citlivou sliznici intimních oblastí a pečuje o ni, aniž by narušoval přirozenou rovnováhu. Obsažené harmonizující bylinné výtažky společně s květovou vodou z damašské růže mají výborné zklidňující a regenerační schopnosti.

Případné svědění, pálení a vznik zánětu eliminují výtažky z tužebníku jilmového, borovice a eukalyptu, které působí antibakteriálně. Jemná krémová pěna mycího gelu Coslys intenzivně pečuje o intimní partie, udržuje jejich přirozenou rovnováhu a působí tak preventivně před vznikem problémů.

Použití: Malé množství mycího gelu napěňte v rukou a aplikujte na intimní partie. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Mycí gel je vhodný pro každodenní použití.

Upozornění: Mycí gel má díky obsaženým esenciálním olejům specifickou mentolovou vůní a při kontaktu s pokožkou mírně pálí. Díky tomu nebude příliš vhodný pro osoby s citlivou pokožkou. Před koupí plného balení si raději pořiďte testovací vzorek.

Coslys Intimní mycí gel růže 12 ml

Intímny mycí gél Coslys sa šetrne stará o pokožku intímnych partií bez toho, aby ju dráždil či dokonca vysúšal vďaka jemnému zloženiu bohatému na množstvo rastlinných extraktov. Mycí gél tvorí jemnú krémovú penu plnú antibakteriálnych bylinných výťažkov a kvetových vôd.

Jemný intímny mycí gél je bez obsahu mydla a vzhľadom k vyváženému pH 5,5 ochraňuje citlivú sliznicu intímnych oblastí a stará sa o ňu bez toho, aby narušoval prirodzenú rovnováhu. Obsiahnuté harmonizujúce bylinné výťažky spoločne s kvetovú vodou z damašskej ruže majú výborné upokojujúce a regeneračné schopnosti.

Prípadné svrbenie, pálenie a vznik zápalu eliminujú výťažky z túžobníka brestového, borovice a eukalyptu, ktoré pôsobia antibakteriálne. Jemná krémová pena mycieho gélu Coslys sa intenzívne stará o intímne partie, udržuje ich prirodzenú rovnováhu a pôsobí tak preventívne pred vznikom problémov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Rosa Damascena Flower Water1), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Decyl Glucoside, Caprylyl Capryl Glucoside, Pinus Sylvestris Leaf Extract1), Xantan Gum, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus Leaf Oil1), Glycine Soja Oil, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Limonene
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/