/    /    /    /    /    /  

Spagyria Jančův čaj jaterní

Značka:
Množství: 20 ks, 20 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

Spagyria Jančův čaj jaterní

Jančův čaj jaterní od firmy Spagyria je osvědčenou kombinací několika bylin podle legendárního Jiřího Janči, který patřil mezi mistry bylinkářství. Směs kopru, světlíku, měsíčku a pampelišky působí příznivě nejen na játra, ale také na žaludek či střeva. Jaterní čaj díky účinným látkám z bylin podporuje správnou činnost střev, jater i žaludku a pomáhá zlepšovat průtok žaludečních šťáv.

Jaterní čaj celkově podporuje správnou činnost jater, trávení a zažívání. Obsažený kopr spolu se světlíkem také přispívá k tlumení bolestí křečí v břiše i nadýmání. Světlík navíc celkově podporuje správnou činnost jater. Měsíček je osvědčeným prostředkem proti potížím s játry či žlučníkem a působí jako přírodní antibiotikum. Listy pampelišky pak nejen celkově posilují správnou činnost trávení, ale především přispívají také k lepší látkové výměně, a směs je tak vhodná i pro očistu organismu, např. při kožních chorobách.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrníčku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte louhovat 15 minut. Užívejte 2x denně.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kopr zahradní (plod), Světlík lékařský (nať), Měsíček zahradní (květ), Smetanka lékařská (list)
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

Spagyria, s. r. o.
F. V. Veselého 2635/15
193 00 Praha 9
Česká republika
www.spagyria.cz