Spagyria Jančův čaj jaterní

Spagyria Jančův čaj jaterní

  • Bez DPH 69 Kč

Osvědčená kombinace čtyř bylinek přispívá ke správné činnosti jater, žaludku i střev a má také pozitivní vliv na látkovou výměnu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jančův čaj jaterní od firmy Spagyria je osvědčenou kombinací několika bylin podle legendárního Jiřího Janči, který patřil mezi mistry bylinkářství. Směs kopru, světlíku, měsíčku a pampelišky působí příznivě nejen na játra, ale také na žaludek či střeva. Jaterní čaj díky účinným látkám z bylin podporuje správnou činnost střev, jater i žaludku a pomáhá zlepšovat průtok žaludečních šťáv.

Jaterní čaj celkově podporuje správnou činnost jater, trávení a zažívání. Obsažený kopr spolu se světlíkem také přispívá k tlumení bolestí křečí v břiše i nadýmání. Světlík navíc celkově podporuje správnou činnost jater. Měsíček je osvědčeným prostředkem proti potížím s játry či žlučníkem a působí jako přírodní antibiotikum. Listy pampelišky pak nejen celkově posilují správnou činnost trávení, ale především přispívají také k lepší látkové výměně, a směs je tak vhodná i pro očistu organismu, např. při kožních chorobách.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrníčku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte louhovat 15 minut. Užívejte 2x denně.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kopr zahradní (plod), Světlík lékařský (nať), Měsíček zahradní (květ), Smetanka lékařská (list)

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Spagyria, s. r. o., F. V. Veselého 2635/15, 193 00 Praha 9 Česká republika, www.spagyria.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?