/    /    /    /  

Delibutus Konopné semínko neloupané 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 500 g / 101 Kč
Kategorie: Konopné potraviny, Konopná semínka, Dárky pro ženy
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
67
ks
Bez DPH 58 Kč

Delibutus Konopné semínko neloupané 250 g

Neloupané konopné semínko českého původu od značky Delibutus je bohaté na dobře stravitelné aminokyseliny. Obsahuje vyvážený poměr omega 3 omega 6 nenasycených mastných kyselin a dalších výživných látek, které jsou nezbytné pro správnou funkci organismu. Pomáhá snížit hladinu cholesterolu, zlepšovat imunitu a schopnost regenerace.

Esenciální nenasycené mastné kyseliny pomáhají harmonizovat hormonální nerovnováhu a stabilizovat funkci endokrinního systému. Jsou vynikající na zmírnění nepříjemných příznaků při změnách hladiny hormonů v pubertě, v období menstruace a klimakteria. Pomáhají také vyživovat nervovou soustavu, podporovat mozkovou činnost a zlepšovat schopnost soustředění.

Slupky semínek obsahují vysoký podíl nerozpustné vlákniny, která pomáhá čistit střeva a detoxikovat tak organismus. Dále upravuje zažívání, usnadňuje vyprazdňování a navozuje pocit sytosti. Díky tomu jsou neloupaná semínka vhodná i při různých redukčních a detoxikačních programech.

Semínka patří mezi jednu z nejvýživnějších potravin a jsou vynikajícím zdrojem energie. Lze je využít při zvýšené sportovní aktivitě pro doplnění energie a díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin také pro následné budování svalové hmoty a celkovou regeneraci svalů. Semínka jsou přirozeně bezlepková a jsou tedy vhodná i pro celiaky a všechny, kdo mají problém s citlivějším zažíváním.

Použití: Dopřejte si lžíci konopných semínek ráno na lačno, nebo je použijte pro dochucení a zpestření polévek, smoothie, zeleninových salátů a dalších pokrmů.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Delibutus Konopné semínko neloupané 250 g

Nelúpané konopné semienko českého pôvodu od značky Delibutus je bohaté na dobre stráviteľné aminokyseliny. Obsahuje vyvážený pomer omega 3 a omega 6 nenasýtených mastných kyselín a ďalších výživných látok, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu. Pomáha znížiť hladinu cholesterolu, zlepšovať imunitu a schopnosť regenerácie.

Esenciálne nenasýtené mastné kyseliny pomáhajú harmonizovať hormonálnu nerovnováhu a stabilizovať funkciu endokrinného systému. vynikajúce na zmiernenie nepríjemných príznakov pri zmenách hladiny hormónov v puberte, v období menštruácie a klimaktéria. Pomáhajú tiež vyživovať nervovú sústavu, podporovať mozgovú činnosť a zlepšovať schopnosť sústredenia.

Šupky semienok obsahujú vysoký podiel nerozpustnej vlákniny, ktorá pomáha čistiť črevá a detoxikovať tak organizmus. Ďalej upravuje trávenie, uľahčuje vyprázdňovanie a navodzuje pocit sýtosti. Vďaka tomu sú nelúpané semienka vhodné aj pri rôznych redukčných a detoxikačných programoch.

Semienka patria medzi jednu z najvýživnejších potravín a vynikajúcim zdrojom energie. Možno ich využiť pri zvýšenej športovej aktivite pre doplnenie energie a vďaka vysokému obsahu kvalitných bielkovín tiež pre následné budovanie svalovej hmoty a celkovú regeneráciu svalov. Semienka prirodzene bezlepkové a teda vhodné aj pre celiatikov a všetkých, ktorí majú problém s citlivejším zažívaním.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neloupané konopné semínko
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/