/    /    /    /    /  

Delibutus Konopné sérum Balance 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťová séra
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Delibutus Konopné sérum Balance 30 ml

Konopné sérum Delibutus Balance je vhodné pro smíšenou a normální pokožku každého věku. Díky spojení kvalitního konopného oleje s dalšími rostlinnými a esenciálními oleji sérum harmonizuje sušší a mastnější partie obličeje. Zamezuje nadměrnému maštění T-zóny a chrání před dehydratací sušší tváře.

Konopné sérum Balance v sobě spojuje konopný olej s oleji z hroznových jadérek, mandlovým a jojobovým olejem a zajišťuje tak smíšené pokožce perfektní výživu. Konopný olej má skvělé regenerační a obnovující účinky. Stabilizuje nadměrné maštění pleti, naopak suchá místa chrání před vysušením a vznikem šupinek. Společně s ostatními rostlinnými oleji tak aktivně podporuje regeneraci pokožky a dodává jí zdravý sjednocený vzhled.

Sérum je navíc obohaceno o éterické oleje z levandule, pelargonie a šalvěje, které tvoří jemnou bylinkovou vůni a současně o smíšenou pleť pečují. Působí antibakteriálně a hojivě, eliminují výskyt pupínků a mírní nadměrnou produkci kožního mazu. Smíšená pleť je matnější a barevně jednotnější na pohled a vláčná na dotek.

Použití: Pár kapek séra aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby ráno a/nebo večer.

Delibutus Konopné sérum Balance 30 ml

Konopné sérum Delibutus Balance je vhodné pre zmiešanú a normálnu pokožku každého veku. Vďaka spojeniu kvalitného konopného oleja s ďalšími rastlinnými a esenciálnymi olejmi sérum harmonizuje suchšie a mastnejšie partie tváre. Zamedzuje nadmernému masteniu T-zóny a chráni pred dehydratáciou suchšie tváre.

Konopné sérum Balance v sebe spája konopný olej s olejmi z hroznových jadierok, mandľovým a jojobovým olejom a zaisťuje tak zmiešanej pokožke perfektnú výživu. Konopný olej má skvelé regeneračné a obnovujúce účinky. Stabilizuje nadmerné mastenie pleti, naopak suché miesta chráni pred vysušením a vznikom šupiniek. Spoločne s ostatnými rastlinnými olejmi tak aktívne podporuje regeneráciu pokožky a dodáva jej zdravý zjednotený vzhľad.

Sérum je navyše obohatené o éterické oleje z levandule, pelargónie a šalvie, ktoré tvoria jemnú bylinkovú vôňu a súčasne sa o zmiešanú pleť starajú. Pôsobia antibakteriálne a hojivo, eliminujú výskyt vyrážok a miernia nadmernú produkciu kožného mazu. Zmiešaná pleť je matnejšia a farebne jednotnejšia na pohľad a vláčna na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Salvia Sclarea Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
typy pleti: normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/