/    /    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Amber Sun, Turmeric Tea

Značka:
Množství: 1 ks, 3,45 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 12 ks, 41,4 g / 139 Kč
Kategorie: Vzorky čajů, Kořeněné čaje, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
17 Kč
Cena
13
ks
Bez DPH 11 Kč
17 bodů ks

Numi Kořeněný čaj Amber Sun, Turmeric Tea

Kořeněný čaj Amber Sun Numi Turmeric Tea je přirozeně bez obsahu kofeinu díky směsi kurkumy, rooibosu, medového keře a dalších bylinek a koření. Kombinace bylinek dodává čaji plnou hřejivou chuť i vůni doplněnou o sladké tóny kardomomu a vanilkového lusku. Kořeněný čaj vás potěší svou osvěžující lehkou a přirozeně sladkou chutí.

Kořeněný čaj Amber Sun ve svém složení spojuje kořen kurkumy s dalším kořením, jako je kardamom a vanilka, a také karamelový rooibos a sladký medový keř. Díky tomu je chuť čaje přirozeně sladká a není potřeba jej doslazovat. Sladká chuť se lehce spojuje s kořeněnými mírně nahořklými tóny kurkumy a je podtržena sladkou vanilkou.

Kurkuma je po staletí oblíbena pro své pozitivní účinky na zdraví. Tonizuje a povzbuzuje tělo i mysl, aniž by obsahovala kofein, při dlouhodobé konzumaci účinkuje jako antioxidant. Zlepšuje trávení a je skvělým společníkem po každém jídle, kdy ulevuje od pocitu přeplněného žaludku.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Numi Kořeněný čaj Amber Sun, Turmeric Tea

Korenistý čaj Amber Sun Numi Turmeric Tea je prirodzene bez obsahu kofeínu vďaka zmesi kurkumy, roibosu, honeybushu a ďalších byliniek a korení. Kombinácia byliniek dodáva čaju plnú hrejivú chuť i vôňu doplnenú o sladké tóny kardamónu a vanilkového struku. Tento čaj vás poteší svojou osviežujúcou ľahkou a prirodzene sladkou chuťou.

Korenistý čaj Amber Sun vo svojom zložení spája koreň kurkumy s ďalším korením, ako je kardamón a vanilka, a takisto karamelový rooibos a sladký honeybush. Vďaka tomu je chuť čaju prirodzene sladká a nie je potrebné ho doslaďovať. Sladká chuť sa jemne spája s korenistými, mierne nahorkastými tónmi kurkumy a je podrhnutá sladkou vanilkou.

Kurkuma je po storočia obľúbená pre svoje pozitívne účinky na zdravie. Tonizuje a povzbudzuje telo aj myseľ bez toho, aby obsahovala kofeín, pri dlhodobej konzumácii účinkuje ako antioxidant. Zlepšuje trávenie a je vynikajúcim spoločníkom po každom jedle, kedy uľavuje od pocitov preplneného žalúdka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kurkuma1), Rooibos1), Medový keř, Kardamom1), Skořice1), Vanilkové lusky1)
1) Fair Trade
i
i

obal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com