/    /    /    /    /  

Numi Kořeněný čaj Carrot Curry, Savory Tea

Značka:
Množství: 1 ks, 4,5 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vzorky čajů, Kořeněné čaje, BIO čaje
Produktová řada: Numi Savory Tea
Certifikáty: KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
17 Kč
Cena
13
ks
Bez DPH 11 Kč
17 bodů ks

Numi Kořeněný čaj Carrot Curry, Savory Tea

Čaj Carrot Curry Numi je inspirován indickou kuchyní. Přináší originální chuť exotického kari, kurkumy a zázvoru. Lehký polibek mrkve a zeleného čaje dodává nápoji zemitou chuť a plnost. Použité koření přináší chuť tradičního indického pokrmu. Zeleninové a kořeněné tóny doplňují zelený čaj a zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Numi Kořeněný čaj Carrot Curry, Savory Tea

Čaj Carrot Curry Numi je inšpirovaný indickou kuchyňou. Prináša originálnu chuť exotického kari, kurkumy a ďumbiera. Ľahký bozk mrkvy a zeleného čaju dodáva dodáva zemitú chuť a plnosť. Použité korenie prináša chuť tradičného indického pokrmu. Zeleninové a korenisté tóny dopĺňajú zelený čaj a zahrejú každú dušu i telo.

Savory Tea Numi kombinujú pravú zeleninu a exotické korenie s kvalitným čajom bez kofeínu. Jednotlivé kombinácie sú inšpirované tradičnou chuťou pokrmov z celého sveta. Vegetariánske korenené čaje sú plné chutí, aróm a originálne obohatia každý váš deň. Presne na hranici medzi polievkou a čajom, ich korenistá zeleninová chuť vás prekvapí a zahreje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mrkev1), Kari1), Koriandr1), Cibule1), Zázvor1), Kurkuma1), Zelený čaj bez kofeinu1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Numi Savory Tea

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com