/    /    /    /    /  

Logona Lak na nehty 01, soft rose 4 ml

Značka:
Množství: 4 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Laky na nehty
Certifikáty: BDIH, NATRUE, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
479
ks
Bez DPH 396 Kč

Logona Lak na nehty 01, soft rose 4 ml

Lak na nehty 01 Soft rose Logona propůjčí vašim nehtům nádherně přirozený, světle růžový odstín s jemným perleťovým nádechem. Vzhledem k jeho šetrnému složení nepoškozuje nehty tak, jako běžně prodávané laky, a zabraňuje jejich přesušování.

Lak má lehkou konzistenci, která se jednoduše a rovnoměrně nanáší a vytváří dokonalý efekt již v jedné vrstvě. Díky širokému štětečku vám nalakování nehtů zabere jen pár minut a lak navíc velmi rychle zasychá. Výhodou laku je také jeho neutrální vůně, takže ho obzvlášť ocení každý, komu typický zápach běžných laků na nehty není příjemný.

Přírodní laky na nehty Logona se vyznačují tím, že minimálně poškozují nehty a narozdíl od konvenčních laků nevysušují jejich povrch. Jsou zcela bez obsahu toluenu, formaldehydu a dalších potenciálně škodlivých látek. Díky tomu nezatěžují nehty, pokožku, ani životní prostředí.

Použití: 1- 2 tenké vrstvy laku naneste na upravené suché nehty. Mezi lakováním jednotlivých vrstev udělejte pauzu alespoň 5 minut, aby měl lak dostatek času zaschnout.

Tip: Pokud si přejete, aby vám barevný lak vydržel co nejdéle, aplikujte nejprve vrstvu podkladového laku, poté barevný lak a na závěr 1- 2 vrstvy krycího ochranného laku.

Logona Lak na nehty 01, soft rose 4 ml

Lak na nechty 01 Soft rose Logona prepožičia vašim nechtom nádherne prirodzený, svetlo ružový odtieň s jemným perleťovým nádychom. Vzhľadom k jeho šetrnému zloženiu nepoškodzuje nechty tak, ako bežne predávané laky a zabraňuje ich presušovaniu.

Lak má ľahkú konzistenciu, ktorá sa jednoducho a rovnomerne nanáša a vytvára dokonalý efekt v jednej vrstve. Vďaka širokému štetcu vám nalakovanie nechtov zaberie len pár minút a lak navyše veľmi rýchlo zasychá. Výhodou laku je tiež jeho neutrálna vôňa, takže ho obzvlášť ocení každý, komu typický zápach bežných lakov na nechty nie je príjemný.

Prírodné laky na nechty Logona sa vyznačujú tým, že minimálne poškodzujú nechty a na rozdiel od konvenčných lakov nevysušujú ich povrch. úplne bez obsahu toluénu, formaldehydu a ďalších potenciálne škodlivých látok. Vďaka tomu nezaťažujú nechty, pokožku, ani životné prostredie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat.1), Shellac, Aqua, Ethyl Lactate, Talc, Silica, Glycerin, Mica, Maltodextrin, Tin Oxide, Cl 77891 (Titanium Dioxide), Cl 75470 (Carmine), Cl 77491 (Iron Oxide), Cl 77499 (Iron Oxide), Cl 77492 (Iron Oxide), Cl 77007 (Ultramarines)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz