Logona Lak na nehty 01, soft rose 4 ml

Logona Lak na nehty 01, soft rose 4 ml

  • Bez DPH 396 Kč

Lak na nehty Soft Rose propůjčí nehtům přirozený, světle růžový odstín s jemným perleťovým nádechem. Vzhledem k šetrnému složení nepoškozuje nehty jako běžně prodávané laky, a brání jejich přesušení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lak na nehty 01 Soft rose Logona propůjčí vašim nehtům nádherně přirozený, světle růžový odstín s jemným perleťovým nádechem. Vzhledem k jeho šetrnému složení nepoškozuje nehty tak, jako běžně prodávané laky, a zabraňuje jejich přesušování.

Lak má lehkou konzistenci, která se jednoduše a rovnoměrně nanáší a vytváří dokonalý efekt již v jedné vrstvě. Díky širokému štětečku vám nalakování nehtů zabere jen pár minut a lak navíc velmi rychle zasychá. Výhodou laku je také jeho neutrální vůně, takže ho obzvlášť ocení každý, komu typický zápach běžných laků na nehty není příjemný.

Přírodní laky na nehty Logona se vyznačují tím, že minimálně poškozují nehty a na rozdíl od konvenčních laků nevysušují jejich povrch. Jsou zcela bez obsahu toluenu, formaldehydu a dalších potenciálně škodlivých látek. Díky tomu nezatěžují nehty, pokožku, ani životní prostředí.

Použití: 1-2 tenké vrstvy laku naneste na upravené suché nehty. Mezi lakováním jednotlivých vrstev udělejte pauzu alespoň 5 minut, aby měl lak dostatek času zaschnout.

Tip: Pokud si přejete, aby vám barevný lak vydržel co nejdéle, aplikujte nejprve vrstvu podkladového laku, poté barevný lak a na závěr 1- 2 vrstvy krycího ochranného laku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?