/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Máchadlo prádla L´vandu love 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 59 Kč
Kategorie: Ekologické aviváže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Yellow and Blue Máchadlo prádla L´vandu love 1 l

Máchadlo Yellow and Blue s příjemnou levandulovou vůní se přidává do máchací lázně místo aviváže, rozpouští sražené zbytky mýdla a usnadňuje tak jejich vypláchnutí s máchací vodou. Prádlo bude díky tomu měkčí a barvy jasnější.

V tvrdé vodě se mýdlová složka pracích prostředků sráží s minerálními látkami obsaženými ve vodě a právě máchadlo pomáhá tyto sraženiny rozpouštět, a díky tomu se snadněji vyplachují spolu s máchací vodou. Svou mírně kyselou reakcí navíc neutralizuje máchací lázeň, což je důležité zejména pro lidi s citlivou pokožkou a pro alergiky.

Použití: Před použitím protřepat.

Dávkování: Na 4 - 5 kg prádla do zásobníku na aviváž přilijte 30 ml ( = 1 uzávěr) při praní v pracím prášku či gelu a 45 ml při praní v mýdlových vločkách nebo slizu. Pokud máte doma tvrdou vodu, přidejte dalších 15 ml.

Upozornění: K prádlu již není potřeba přidávat aviváž.

Yellow and Blue Máchadlo prádla L´vandu love 1 l

Pláchadlo Yellow and Blue s príjemnou levanduľovou vôňou sa pridáva do pláchania namiesto aviváže, rozpúšťa zrazené zvyšky mydla a zjednodušuje tak ich vypláchnutie s oplachovacou vodou. Bielizeň bude vďaka tomu mäkšia a farby jasnejšie.

V tvrdej vode sa mydlová zložka pracích prostriedkov zráža s minerálnymi látkami obsiahnutými vo vode a práve pláchadlo pomáha tieto zrazeniny rozpúšťať a vďaka tomu sa ľahšie vyplachujú spolu s oplachovacou vodou. Svojou mierne kyslou reakciou naviac pláchanie neutralizuje, čo je dôležité najmä pre ľudí s citlivou pokožkou a pre alergikov.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Kyselina citronová, Přírodní levandulová silice
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz