/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Mandlový olej 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 204 Kč
Kategorie: Mandlový olej, Oleje pro miminka, Dětské oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
254
ks
Bez DPH 221 Kč

Nobilis Tilia Mandlový olej 200 ml

Za studena lisovaný mandlový olej Nobilis Tilia má výborné zklidňující a regenerační vlastnosti díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Pečuje nejen o citlivou dětskou pokožku, vyživuje ji a chrání před podrážděním, opruzením i svěděním. Zároveň je pleť ochráněna před opětovným poškozením i před nepříznivým působením vnějších vlivů.

Mandlový olej pečuje o dětskou pokožku, ale i o suchou citlivou pleť náchylnou k podráždění díky složení bohatému na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny a také kyselinu linolovou. Tato jedinečná kombinace výživných látek dodává pokožce potřebné živiny a zároveň ji chrání před podrážděním i negativními účinky vnějších vlivů a i před známkami předčasného stárnutí.

Mandlový olej je velice dobře snášen i tou nejcitlivější pletí, má pozitivní vliv na akné, ekzém, lupénku i jiná kožní onemocnění. Hojí podrážděnou spálenou pleť a mírní začervenání a svědění. Olej poškozenou pleť aktivně regeneruje, posiluje a chrání jí před opětovným podrážděním či poškozením. Olej lze použít při každodenní péči o pleť obličeje, ale také jako masážní olej na celé tělo.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na vlhkou pokožku obličeje či celého těla. Olej lze použít k masážím, ale i každodenní péči o suchou citlivou pleť obličeje.

Tip: Smíchejte mandlový olej se svými oblíbenými esenciálními oleji a vytvořte si jedinečný masážní olej pro chvíle relaxace.

Nobilis Tilia Mandlový olej 200 ml

Za studena lisovaný mandľový olej Nobilis Tilia má výborné upokojujúce a regeneračné vlastnosti vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov. Stará sa nielen o citlivú detskú pokožku, vyživuje ju a chráni pred podráždením, zaparením a svrbením. Zároveň je pleť ochránená pred opätovným poškodením aj pred nepriaznivým pôsobením vonkajších vplyvov.

Mandľový olej sa stará o detskú pokožku, ale aj o suchú citlivú pleť náchylnú k podráždeniu vďaka zloženiu bohatému na vitamín E, nenasýtené mastné kyseliny a tiež kyselinu linolovú. Táto jedinečná kombinácia výživných látok dodáva pokožke potrebné živiny a zároveň ju chráni pred podráždením aj negatívnymi účinkami vonkajších vplyvov, a taktiež pred známkami predčasného starnutia.

Mandľový olej je veľmi dobre znášaný aj tou najcitlivejšou pleťou, má pozitívny vplyv na akné, ekzém, lupienku (psoriázu) a iné kožné ochorenia. Hojí podráždenú spálenú pleť a mierni začervenanie a svrbenie. Olej poškodenú pleť aktívne regeneruje, posilňuje a chráni pred opätovným podráždením či poškodením. Olej možno použiť pri každodennej starostlivosti o pleť tváre, ale tiež ako masážny olej na celé telo.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporučuji | 11.10.2015 16:47:06 | Zuzana

Olej jsem koupila primárně pro malého syna, ale neodolala jsem a občas ho také používám. Mažeme se večer, občas i ráno (střídám s kokosákem a meruňkovým olejem). Výborně se roztírá, velice jemně voní a dobře se vsakuje. Občas si s ním namažu i obličej. Doporučuji.

* povinné

Související dotazy z poradny

Rozdíl mezi mandlovým a jemným mandlovým olejem Nobilis Tilia

Mohu se zeptat, jaký je rozdíl mezi mandlovým olejem a jemným mandlovým olejem Nobilis Tilia? Klasický i ...

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz