/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Mandlový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 200 ml / 254 Kč
Kategorie: Mandlový olej, Dětské oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
204
ks
Bez DPH 177 Kč

Nobilis Tilia Mandlový olej 100 ml

Za studena lisovaný mandlový olej Nobilis Tilia má výborné zklidňující a regenerační vlastnosti díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Olej pečuje o suchou citlivou pokožku obličeje i celého těla, pleť zjemňuje, dodává jí vláčnost i potřebné živiny a současně ji chrání před vznikem vrásek.

Mandlový olej pečuje nejen o suchou citlivou pokožku náchylnou k podráždění díky složení bohatému na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny a také kyselinu linolovou. Tato jedinečná kombinace výživných látek dodává pokožce potřebné živiny a zároveň ji chrání před podrážděním i negativními účinky vnějších vlivů, a tím pádem před známkami předčasného stárnutí.

Mandlový olej je velice dobře snášen i citlivou dětskou pletí, má pozitivní vliv na akné, ekzém, lupénku i jiná kožní onemocnění. Hojí podrážděnou spálenou pleť a mírní začervenání a svědění. Olej poškozenou pleť aktivně regeneruje, posiluje a chrání jí před opětovným podrážděním či poškozením. Olej lze použít při každodenní péči o pleť obličeje, ale také jako masážní olej na celé tělo.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na vlhkou pokožku obličeje či celého těla. Olej lze použít k masážím, ale i každodenní péči o suchou citlivou pleť obličeje.

Tip: Smíchejte mandlový olej se svými oblíbenými esenciálními oleji a vytvořte si tak jedinečný masážní olej pro chvíle relaxace.

Nobilis Tilia Mandlový olej 100 ml

Za studena lisovaný mandľový olej Nobilis Tilia má výborné upokojujúce a regeneračné vlastnosti vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov. Stará sa nielen o citlivú detskú pokožku, vyživuje ju a chráni pred podráždením, zaparením a svrbením. Zároveň je pleť ochránená pred opätovným poškodením aj pred nepriaznivým pôsobením vonkajších vplyvov.

Mandľový olej sa stará o detskú pokožku, ale aj o suchú citlivú pleť náchylnú k podráždeniu vďaka zloženiu bohatému na vitamín E, nenasýtené mastné kyseliny a tiež kyselinu linolovú. Táto jedinečná kombinácia výživných látok dodáva pokožke potrebné živiny a zároveň ju chráni pred podráždením aj negatívnymi účinkami vonkajších vplyvov, a taktiež pred známkami predčasného starnutia.

Mandľový olej je veľmi dobre znášaný aj tou najcitlivejšou pleťou, má pozitívny vplyv na akné, ekzém, lupienku (psoriázu) a iné kožné ochorenia. Hojí podráždenú spálenú pleť a mierni začervenanie a svrbenie. Olej poškodenú pleť aktívne regeneruje, posilňuje a chráni pred opätovným podráždením či poškodením. Olej možno použiť pri každodennej starostlivosti o pleť tváre, ale tiež ako masážny olej na celé telo.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz