/    /    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Maska, Happy Aging 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Další velikosti: 15 ml / 403 Kč 50 ml / 979 Kč
Kategorie: Pleťové masky, Vzorky kosmetiky pro extra péči o pleť, Extra péče o pleť
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Martina Gebhardt Maska, Happy Aging 5 ml

Pleťová maska Happy Aging Martina Gebhardt pečuje o potřeby náročné zralé pleti díky bohatému výživnému složení na bázi rostlinných výtažků, olejů a pečujících másel. Náročné pokožce se tak dostává potřebné výživy, hloubkové hydratace i posílení v jednom kroku. Maska obsahuje množství vitaminů a antioxidantů, které pleť spolehlivě vyživují a činí ji odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i před známkami předčasného stárnutí.

Základ masky tvoří výživné oleje z oliv a mandlí, které pleti dodávají množství živin a zároveň hydrataci. Tyto oleje v kombinaci se včelím voskem a bambuckým a kakaovým máslem proniknou hluboko do pokožky, kde uzamknou živiny a tolik potřebnou hydrataci. Včelí vosk vytvoří na povrchu pokožky lehký ochranný film, který pleť ochrání před chladem i prudkými slunečními paprsky.

Bambucké i kakaové máslo obsahují množství antioxidantů, které zralá pleť víc než potřebuje. Chrání pokožku před ztrátou elasticity, posilují ji a eliminují viditelnost i výskyt vrásek. Na antioxidanty a další vitaminy je také bohatý rakytníkový olej. Ten v kombinaci s výtažky z mrkve chrání pleť před negativním vlivem sluníčka a také před vznikem pigmentových skvrn. Pečující maska Happy Aging má bohaté složení, které zralou pokožku nejen vyživuje do hloubky, ale zároveň chrání a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Silnější vrstvu masky aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte působit alespoň 15 minut. Zbytky nevsáklé masky setřete čistým vatovým tamponem. Masku aplikujte alespoň 2x týdně.

Martina Gebhardt Maska, Happy Aging 5 ml

Pleťová maska Happy Aging Martina Gebhardt sa stará o potreby náročnej zrelej pleti vďaka bohatému výživnému zloženiu na báze rastlinných výťažkov, olejov a ošetrujúcich masiel. Náročnej pokožke sa tak dostáva potrebná výživa, hĺbková hydratácia a posilnenie v jednom kroku. Maska obsahuje množstvo vitamínov a antioxidantov, ktoré pleť spoľahlivo vyživujú a zodolňujú voči nepriaznivým vonkajším vplyvom aj pred známkami predčasného starnutia.

Základ masky tvoria výživné oleje z olív a madlí, ktoré pleti dodávajú množstvo živín a zároveň hydratáciu. Tieto oleje v kombinácii s včelím voskom, bambuckým a kakaovým maslom preniknú hlboko do pokožky, kde uzamknú živiny a tak potrebnú hydratáciu. Včelí vosk vytvorí na povrchu pokožky ľahký ochranný film, ktorý pleť ochráni pred chladom aj prudkými slnečnými lúčmi.

Bambucké a kakaové maslo obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré zrelá pleť viac než potrebuje. Chránia pokožku pred stratou elasticity, posilňujú ju a eliminujú viditeľnosť a výskyt vrások. Na antioxidanty a ďalšie vitamíny je takisto bohatý rakytníkový olej. Ten v kombinácii s výťažkami z mrkvy pleť chráni pred negatívnym vplyvom slniečka a takisto pred vznikom pigmentových škvŕn. Ošetrujúca maska Happy Aging má bohaté zloženie, ktoré zrelú pokožku nielen vyživuje do hĺbky, ale zároveň chráni a dodáva jej zdravý pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Oenothera Biennis Oil2), Vitis Vinifera Seed Oil2), Lanolin, Cera Alba1), Butyrospermum Parkii Butter2), Theobroma Cacao Butter2), Citrus Aurantium Dulcis Flower Water2), Rosa Damascena Flower Water1), Mel1), Aloe Barbadensis Leaf Extract1), Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil1), Daucus Carota Extract1), Tocopherol, Sambuctus Nigra Root Extract1), Magnolia Officinalis Bark Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Spagyrische Essence Aloe Barbadensis Leaf1), Gold, Silver, Sulfur, Vanilla Planifolia Tincture2), Rosa Damascena Flower Oil2), Iris Florentina Oil, Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging
typy pleti: anti age

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz