Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

J.D.S. Bahno černé z Mrtvého moře 600 g

J.D.S. Bahno černé z Mrtvého moře 600 g

Černé bahno z Mrtvého moře pečuje o problematickou pokožku s příznaky akné, lupénky a ekzémů. Je vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, pečuje i o mastné vlasy a bolavé svaly i klouby.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černé bahno J.D.S. z Mrtvého moře pečuje o problematickou pokožku s příznaky akné, lupénky, ekzémů a jiných kožních problémů. Bahno je bohaté na množství minerálních látek, které o pleť pečují a regenerují ji. Navíc díky přírodnímu složení je bahno vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, pečuje i o mastné vlasy a namožené svaly i klouby. Působí protizánětlivě a eliminuje podráždění.

Bahno z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálních látek, které pečují o všechny typy pokožky, obzvlášť o tu problematickou, aknózní a ekzematickou. Pleť hojí, zklidňují a léčí záněty. Drobné částečky obsažené v bahně působí jako lehký peeling, čistí póry a uvolňují z nich usazené nečistoty i kožní maz, to vše díky protizánětlivým účinkům. Černé bahno je vhodné i jako zábal na mastné vlasy či vlasy s lupy.

Zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje její regeneraci a chrání před opětovným návratem kožních problémů. Bahno je vhodné i pro ošetření namáhaných kloubů a svalů.

Poklad z Mrtvého moře

Jedním z důvodů, proč už po staletí proudí statisíce lidí do oblasti Mrtvého moře, jsou výjimečné účinky bahna, které se zde nachází. Bahno z Mrtvého moře má opravdu jedinečnou pověst a je používáno od pradávna na pokožku s širokou řadou problémů. Bahno je čistým přírodním produktem bohatým na minerály, který výborně doplní vaši péči o pokožku.

Čistá pokožka

Bahno z Mrtvého moře je ideální volbou na problematickou pokožku, která trpí akné. Má přirozeně antibakteriální vlastnosti, a proto brání množení škodlivých mikroorganismů. Bahno chrání proti vzniku zánětů a pomáhá uvolnit z pórů pokožky i dlouhodobě usazené nečistoty. Díky tomu se méně tvoří pupínky či černé tečky a pleť je opět čistá.

Ekzém a lupénka

Bahno z Mrtvého moře je velice oblíbené pro použití na pokožku ekzematickou či postiženou lupénkou. Okamžitě zmírňuje podráždění a zklidňuje nepříjemné svědění či pnutí pokožky. Můžete jej používat kompletně na celé tělo včetně obličeje a vlasů a nemusíte se obávat poškození pokožky. Bahno je přirozeně protizánětlivé a působí i preventivně.

Maximální regenerace

Bahno je bohaté na množství minerálních látek, které o pleť pečují a podporují její přirozenou regenerační schopnost. Urychluje hojení a posiluje strukturu pokožky. Drobné částečky usazené v bahně odstraňují odumřelé kožní buňky a působí jako důkladný, avšak šetrný peeling. Bahno lze používat také jako zábal na vlasy trpící lupy či zvýšeným maštěním vlasové pokožky.

Použití: Před nanesením bahno řádně promíchejte. Aplikujte silnější vrstvu bahna na čistou pokožku a nechte působit alespoň 10 minut, nejlépe přes noc. Používejte podle potřeby 1-2× týdně.

Tip: Před aplikací na bolavé klouby ohřejte potřebné množství bahna ve vodní lázni.

Ostatní kategorie: Kůže, Klouby a svaly, Pleťové čisticí masky, Vše pro zdraví

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: J. Malki products, Beit Dagan , 50250, Beit Dagan 50250, Izrael

Nenašli jste to pravé? Co tohle?