/    /    /    /    /  

Saloos Máta kadeřavá 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Máta kadeřavá 10 ml

Saloos Máta kadeřavá vás ohromí svou osvěžující mátovou vůní s významným chladivým efektem. Vůně máty kadeřavé je charakteristická svými bylinnými tóny, jenž účinně neutralizují veškeré nepříjemné pachy v domácnosti a zanechávají atmosféru čistoty a svěžesti.

Máta kadeřává má silné povzbuzující účinky na tělo i mysl, pomáhá zmírnit známky únavy a podporuje schopnost koncentrace. Pomáhá při nadměrném tělesném i duševním vypětí a má vliv také při zvýšeném stresu. Má významný stimulační efekt na psychiku.

Éterický olej z máty kadeřavé zároveň uvolňuje dýchací cesty, pomáhá při chřipce a nachlazení a podporuje vylučování hlenů. Díky tomu zmírňuje vlhký kašel a zároveň ulevuje od bolestí hlavy. Použití oleje z máty kadeřavé není vhodné při homeopatické léčbě.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Máta kadeřavá 10 ml

Saloos Mäta kučeravá vás ohromí svojou osviežujúcou mätovou vôňou s významným chladivým efektom. Vôňa mäty kučeravej je charakteristická svojimi bylinnými tónmi, ktoré účinne neutralizujú všetky nepríjemné pachy v domácnosti a zanechávajú atmosféru čistoty a sviežosti.

Mäta kučeravá silné povzbudzujúce účinky na telo i myseľ, pomáha zmierniť známky únavy a podporuje schopnosť koncentrácie. Pomáha pri nadmernom telesnom aj duševnom vypätí a vplyv aj pri zvýšenom strese. Má významný stimulačný efekt na psychiku.

Éterický olej z mäty kučeravej zároveň uvoľňuje dýchacie cesty, pomáha pri chrípke a nachladnutí a podporuje vylučovanie hlienov. Vďaka tomu zmierňuje vlhký kašeľ a zároveň uľavuje od bolestí hlavy. Použitie oleja z mäty kučeravej nie je vhodné pri homeopatickej liečbe.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz