/    /    /    /  

Weleda Měsíčkový kojenecký set

Značka:
Množství: 3 ks + bavlněná plena
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady kosmetiky, Kosmetika pro miminka, Přípravky do koupele pro miminka, Ochranné krémy, Oleje pro miminka, Dárky pro miminka
Produktová řada: Weleda Calendula
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
749
ks
Bez DPH 619 Kč

Weleda Měsíčkový kojenecký set

Měsíčkový kojenecký set Weleda přináší vše potřebné pro péči o citlivou dětskou pokožku včetně jemné bavlněné pleny. Produkty plné rostlinných extraktů z měsíčku společně s výživnými oleji o citlivou dětskou pleť aktivně pečují, harmonizují ji a chrání před vznikem podráždění i drobných zánětů. Pokožku zanechávají jemnou, pružnou a ochráněnou před dehydratací.

Set obsahuje krémovou koupel, která dětskou pleť lehce avšak účinně myje, současně zjemňuje a posiluje vůči podráždění. Výživné složení pokožku skvěle zklidňuje, osvěžuje a chrání před nepříjemným pnutím i svěděním. O výživu pokožky celého těla se postará olej, který uzamkne v pleti potřebné živiny, pokožku zklidní, zjemní a zachová pružnou.

Lokální péči a ochranu před opruzeninami i jinými drobnými záněty poskytne hutný krém, který k pokožce lehce přilne a spolehlivě ji ochrání před podrážděním i začervenáním. Pečující sada využívá účinků měsíčku lékařského společně s výživnými oleji, vosky a másly. Citlivou dětskou pleť šetrně ošetřují a zanechávají ji bohatě vyživenou.

Tip: Kojenecký set je skvělý jako dárek pro novopečenou maminku do porodnice.

Weleda Měsíčkový kojenecký set

Nechtíkový dojčenský set Weleda prináša všetko potrebné pre starostlivosť o citlivú detskú pokožku vrátane bavlnenej plienky. Produkty plné extraktov z nechtíka sa spoločne s výživnými olejmi o citlivú pleť aktívne starajú, harmonizujú ju a chránia pred vznikom podráždenia a drobných zápalov. Pokožku zanechávajú jemnou, pružnou a ochránenou pred dehydratáciou.

Set obsahuje krémový kúpeľ, ktorý detskú pleť ľahko, avšak účinne umýva, súčasne zjemňuje a posilňue voči podráždeniu. Výživné zloženie pokožku vynikajúco upokojuje, osviežuje a chráni pred nepríjemným pnutím a svrbením. O výživu pokožky celého tela sa postará olej, ktorý uzamkne v pokožke potrebné živiny, upokojí ju a zachová pružnou.

Lokálnu starostlivosť a ochranu pred zapareninami a inými drobnými zápalmi poskytne hutný krém, ktorý k pokožke ľahko priľne a spoľahlivo ju ochráni pred podráždením a začervenaním. Ošetrujúca sada využíva účinky nechtíka lekárskeho spoločne s výživnými olejmi, voskami a maslami. Citlivú detskú pleť šetrne ošetrujú a zanechávajú výdatne vyživenou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Weleda Calendula

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz