/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 701 White Cloud 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 701 White Cloud 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga v matném bílém odstínu 701 White Cloud se hodí jak pro jemné denní, tak i pro výrazné večerní líčení. Jsou plné kvalitních minerálních pigmentů, které rovnoměrně pokryjí oční víčko. Neobsahují žádné syntetické složky, takže je můžete používat i v případě, že máte citlivější oči. Najdete v nich i jantarový extrakt s antimikrobiálními a léčivými účinky.

Oční stíny se svým matným bílým odstínem se skvěle hodí k projasnění a optickému zvětšení oči, ale i jako základ kouřového líčení a lze je snadno kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření osobitého očního make-upu. Jejich sametová textura krásně přilne k víčku a neslévá se do vrásek či záhybů. Díky minerálním pigmentům a mice mají kvalitní pigmentaci. Jejich složení je obohacené o jantarový výtažek, který je v Litvě tradičně používán pro své antimikrobiální i zklidňující vlastnosti. Oční stíny tak můžete bez obav použít i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Matný bílý odstín lze výborně kombinovat s jinými odstíny.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 701 White Cloud 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v matnom bielom odtieni 701 White Cloud sa hodia pre jemné denné, ale aj pre výrazné večerné líčenie. Sú plné kvalitných minerálnych pigmentov, ktoré rovnomerne pokryjú očné viečko. Neobsahujú žiadne syntetické zložky, takže ich môžete používať aj v prípade, že máte citlivejšie oči. Nájdete v nich aj jantárový extrakt s antimikrobiálnymi a liečivými účinkami.

Očné tiene so svojim matným bielym odtieňom sa skvele hodia k rozjasneniu a optickému zväčšeniu oči, ale aj ako základ dymového líčenia a možno ich ľahko kombinovať s inými odtieňmi pre vytvorenie osobitého očného make-upu. Ich zamatová textúra krásne priľne k viečku a nezlieva sa do vrások či záhybov. Vďaka minerálnym pigmentom a mica majú kvalitnú pigmentáciu. Ich zloženie je obohatené o jantárový výťažok, ktorý je v Litve tradične používaný pre svoje antimikrobiálne i upokojujúce vlastnosti. Očné tiene tak môžete bez obáv použiť aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: bílá
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/