Uoga Uoga

Litevská kosmetika Uoga Uoga byla založena v roce 2010. Zakladatelky značky začaly výrobou přírodních produktů pro sebe, své kamarády a známé. Poté založily svůj eshop a díky kvalitě a jedinečnosti měl okamžitý úspěch!

Kosmetika Uoga Uoga je účinná, voňavá, zábavná a obohacená o ingredience z pobaltské přírody: lokální bobulovité ovoce, bílý jantar a bylinky. Značka věnuje velkou pozornost nejen efektivní výrobě kosmetiky, ale velký důraz kladou právě na použité ingredience. Úzce spolupracují s certifikační společností Soil Association tak, aby v každém kroku výroby implementovali a dodržovali jednotný standard přírodní kosmetiky COSMOS Natural.

Proto vybírají do svých produktů pouze nerafinované, za studena lisované oleje nejvyšší kvality, kosmetické jíly, litevský med a byliny, čerstvé bobule, drahocenný jantar - nazývaný také zlato Baltského moře a čisté organické éterické oleje. Nepoužívají žádné syntetické barvy nebo vůně, minerální oleje, agresivní umělé konzervační látky a jiné materiály, které jsou považovány za škodlivé pro lidi nebo životní prostředí.

Uoga Uoga nepoužívá přísady živočišného původu, s výjimkou včelího vosku a medu, proto je většina produktů vhodná pro vegany. Výrobky Uoga Uoga jsou vyráběny ručně v malých dávkách, aby bylo zajištěno, že zákazníci budou mít kosmetiku vždy čerstvou.

V sortimentu značky Uoga Uoga naleznete pleťovou i tělovou kosmetiku, ale také vysoce kvalitní dekorativní kosmetiku.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-