Uoga Uoga

Dekorativní kosmetika Uoga Uoga se svými odstíny inspiruje v pobaltské přírodě. Zemité odstíny jsou nejenom krásné a snadno s nimi docílíte každodenního perfektního líčení, obsahují navíc jedinečné pečující složky přímo ze severské přírody. Mezi pro nás nejzajímavější patří bezesporu jantar, jehož prášek obsahují všechny produkty. Jantar je v pobaltí tradičně používán v pečující i dekorativní kosmetice, pleť projasňuje, oživuje a dodává jí zdravý vzhled. Kromě jantaru najdeme ve složení Uoga Uoga také výtažky z bobulového ovoce a bylinek, med i za studena lisované oleje a kosmetické jíly.

Kosmetiku Uoga Uoga vyrábí ručně přímo majitelky a zakladatelky značky. Používají pouze čerstvé přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Jak samy říkají, do produktů nepřidávají nic, co by se neodvážily aplikovat na pokožku svých dětí. Kromě kvality se u Uoga Uoga setkáte se zajímavými netypickými barvami, které hrají všemi možnými odstíny Pobaltí. Najdete zde odstíny hnědé, červené, oranžové a mnohé další. Díky těmto tlumeným tónům snadno vytvoříte přirozené denní líčení, ale namícháte i odvážný výrazný look na večer.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
399 Kč
BB krém se 100% přírodním složením a podílem BIO složek obsahuje kvalitní rostlinné oleje a aloe vera extrakt pro hydrataci. 
299 Kč
Tekutý korektor s aplikátorem má krémovou konzistenci, perfektně přirozeně kryje a velmi lehce se nanáší. Obsahuje 100 % přírodních složek. Je vhodný i pro problematickou pleť.
119 Kč
Pomerančovo skořicový přírodní balzám na rty s makadamiovým olejem a kandelilovým voskem zjemňuje a chrání pokožku rtů, předchází jejímu vysušování a praskání.