Uoga Uoga Na rty a tváře 602 Apricot 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 602 Apricot 6 ml

  • Bez DPH 246 Kč

Dodejte svým rtům i tvářím svěží meruňkový nádech. Díky oleji z malinových semínek budou navíc chráněné při pobytu na sluníčku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Barva na rty a tváře Uoga Uoga ve světle meruňkovém odstínu 602 Apricot propůjčí vašim rtům i tvářím svěží vzhled. Přírodní oleje a vosky spolu s výtažkem z brusinek vyživují a regenerují jemnou pokožku, udržují její přirozenou vláhu a brání jejímu vysoušení. Výrobek má pouze lehkou ovocnou parfemaci a chrání rty i tváře při slunění.

Světloučká meruňková barva s minerálními pigmenty dodá vašim rtům nebo tvářím zdravý vzhled a díky obsahu přírodních olejů o ně během dne pečuje. Ricinový, arganový nebo moringový olej je plný vitaminů i dalších výživných látek a spolu s přírodními vosky či výtažkem z brusinek regenerují a zvláčňují pokožku, udržují ji krásně hebkou a brání jejímu vysoušení. Olej z malinových semínek díky vysokému UV filtru ochrání jemnou pokožku před škodlivými účinky slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Skladujte na chladném místě.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?