/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 720 Northern Fern 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 720 Northern Fern 1 g

S minerálními očními stíny Uoga Uoga v mechově zeleném matném odstínu 720 Northern Fern snadno vytvoříte nevšední kouřové líčení. Obsahují syté minerální pigmenty, které se snadno nanáší a velmi dobře kryjí. Jejich složení neobsahuje žádné syntetické složky, takže je bez obav můžete použít i v případě, že máte citlivé oči. Navíc jsou obohacené o jantarový výtažek, který má antimikrobiální a léčivé účinky.

Oční stíny Northern Fern mají mechově zelený odstín a hravě s nimi vytvoříte jak jemnější matný oční make-up, tak i výraznější kouřové líčení. Jejich sametová textura krásně přilne k očnímu víčku. Stíny jsou díky mice a sytým přírodním barvivům dobře pigmentované, mají skvělou krycí schopnost i dlouhou výdrž a neslévají se do vrásek a záhybů. Obsažený jantarový výtažek, tradičně využívaný v Litvě, má antibakteriální a zklidňující vlastnosti. Díky čistě přírodnímu složení lze minerální stíny použít i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 720 Northern Fern 1 g

S minerálnymi očnými tieňmi Uoga Uoga v machovo zelenom matnom odtieni 720 Northern Fern ľahko vytvoríte nevšedné dymové líčenie. Obsahujú sýte minerálne pigmenty, ktoré sa ľahko nanášajú a veľmi dobre kryjú. Ich zloženie neobsahuje žiadne syntetické zložky, takže ich bez obáv môžete použiť aj v prípade, že máte citlivé oči. Navyše sú obohatené o jantárový výťažok, ktorý má antimikrobiálne a liečivé účinky.

Očné tiene Northern Fern majú machovo zelený odtieň a hravo s nimi vytvoríte jemnejší matný očný make-up, ale aj výraznejšie dymové líčenie. Ich zamatová textúra krásne priľne k očnému viečku. Tiene sú vďaka mica a sýtym prírodným farbivám dobre pigmentované, majú skvelú kryciu schopnosť aj dlhú výdrž a nezlievajú sa do vrások a záhybov. Obsiahnutý jantárový výťažok, tradične využívaný v Litve, má antibakteriálne a upokojujúce vlastnosti. Vďaka čisto prírodnému zloženiu možno minerálne tiene použiť aj na citlivé oči.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: zelená
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/