/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Clove, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Clove, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Přírodní ajurvédské mýdlo Clove Siddhalepa obsahuje bylinné extrakty z hřebíčkového květu, kořene zázvoru a kardamomových semínek, které jsou vyráběny podle ajurvédských tisíce let vyzkoušených postupů. Hřebíček je známý svými antimikrobionálními vlastnostmi. Mýdlo má stimulující a osvěžující účinky s typickou sladko-hořkou kořeněnou vůní.

Mýdlo Clove má výborné čistící účinky, prokrvuje a prohřívá pokožku na celém těle, a tím podporuje vyplavování toxinů a podkožního tuku z těla. Doporučujeme používat při pocitu chladu nebo jen pro osvěžení těla a mysli. Je vhodné pro všechny typy pokožky.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Clove, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Prírodné ajurvédske mydlo Clove Siddhalepa obsahuje bylinné extrakty z klinčekového kvetu, koreňa zázvoru a kardamómových semienok, ktoré sú vyrábané podľa ajurvédskych, tisíce rokov vyskúšaných postupov. Klinček je známy svojimi antimikrobiálnymi vlastnosťami. Mydlo má stimulujúce a osviežujúce účinky s typickou sladko-horkou korenistou vôňou.

Mydlo Clove má výborné čistiace účinky, prekrvuje a prehrieva pokožku na celom tele, a tým podporuje vyplavovanie toxínov a podkožného tuku z tela. Odporúčame používať pri pocite chladu alebo len pre osvieženie tela a mysle. Je vhodné na všetky typy pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Fruit Oil, Sodium Palm Kernelate, Eugenia Caryophyllata Extract, Zingiber Officinale Extract, Elettaria Cardamomum Extract
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com