/    /    /    /  

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Kosmetika na hráz
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Olej pro masáž hráze Weleda uvolňuje tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Díky tomu pravidelná masáž olejem zvyšuje šanci na snazší porod bez nástřihu.

Mandlový olej v kombinaci s olejem z pšeničných klíčků zlepšují prokrvení tkáně, a tím také zvyšují její poddajnost. Přirozeně vyskytující se vitamin E zvyšuje elasticitu tkáně a uvolňuje ji.

Lehké složení Oleje pro masáž hráze nejen že uvolňuje tkáň namáhanou při porodu, ale také pečuje o smysly nastávající maminky. Příjemná uklidňující vůně esenciálních olejů z damašské růže a šalvěje muškátové vás při každém použití příjemně naladí a zklidní.

Diskrétní pomocník

Tělo v těhotenství prochází množstvím změn a jeho kůže i ostatní tkáně musejí odolávat mnohem většímu tlaku, než obvykle. Stejně tak i pokožka je náchylnější k poškození, zejména ve vysokém stádiu těhotenství či během porodu. Tento šikovný masážní olejíček je určený právě pro hladký průběh závěrečné fáze těhotenství a klidný porod.

Pro pružnou pokožku

Pravidelné masáže s oleji pomáhají pokožce udržet si přirozenou pružnost a elasticitu i při zvýšeném napětí. Tento olejíček můžete využívat pro masáž klidně několikrát denně, a podpořit tak kvalitu pokožky na velmi exponovaném místě hráze. Právě oblast hráze je během porodu nejvíc namáhána a při extrémním tlaku hrozí i její natržení. Masáž s olejem tak pomáhá i předejít případnému nástřihu hráze.

Příjemná masáž

Masáž s tímto vyživujícím olejem má vliv nejen na pokožku jako takovou, ale díky aromaterapeutickému působení esenciálních olejů působí také na psychiku maminky. Pomáhá zklidnit smysly, dodat pocit jistoty a příjemně naladit. Mandlový olej stimuluje regeneraci pokožky, dodává jí pružnost a nezatěžuje ji. Vůně šalvěje muškátové a damašské růže zklidní vaši psychiku a naladí vás na harmonický porod.

Použití: Malé množství oleje ohřejeme v rukou a masírujeme oblast hráze a poševního vchodu. Tkáň hráze masírujeme od 34. týdne těhotenství denně po dobu 5-10 min.

Upozornění: Při sklonu k předčasným stahům masáže hráze neprovádíme.

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Olej na masáž hrádze Weleda uvoľňuje tkanivo hrádze a zvyšuje jej elasticitu. Vďaka tomu pravidelná masáž olejom zvyšuje šancu na ľahší pôrod bez nástrihu.

Mandľový olej v kombinácii s olejom z pšeničných klíčkov zlepšuje prekrvenie tkaniva a tým tiež zvyšuje jeho poddajnosť. Prirodzene sa vyskytujúci vitamín E zvyšuje elasticitu tkaniva a uvoľňuje ho.

Ľahké zloženie Oleja na masáž hrádze nielenže uvoľňuje tkanivo namáhané pri pôrode, ale sa stará aj o zmysly nastávajúcej mamičky. Príjemná ukľudňujúca vôňa esenciálnych olejov z damašskej ruže a šalvie muškátovej vás pri každom použití príjemné naladí a upokojí.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mandlový olej, Olej z pšeničných klíčků, Parfém1), Limonen1), Linalool1), Citronelol1), Geraniol1), Citral1), Eugenol1)
INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Parfum1), Limonene1), Linalool1), Citronellol1), Geraniol1), Citral1), Eugenol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz