/    /    /    /    /  

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní pasty na citlivé zuby
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Svěží Ratanhová zubní pasta Weleda jemně a přítom důkladně čistí chrup i celou ústní dutinu. O dezinfekční účinek se postará výtažek z kořene jihoamerické ratanhy. Díky tomu je pasta mimořádně šetrná a vhodná ke každodenní péči o citlivý chrup i dásně.

Výtažek z kořene ratanhy je bohatý na antiseptické, antibakteriální a adstringentní látky. Díky tomu ratanha posiluje dásně i zuby, zamezuje tvorbě poranění a aftů a zároveň mírní zánět.

Jemnou pěnu a šetrné čistící účinky dodává Ratanhové pastě přírodní plavená křída. Ta vyčistí chrup šetrně a zároveň účinně. Při každodenním používání napomáhá pasta předcházet paradentóze, eliminuje výskyt aftů a drobných ranek v ústech a urychluje jejich hojení.

Přírodní volba

Ratanhová zubní pasta od Weledy je skvělou volbou mezi přírodními pastami na zuby. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tato zubní pasta pro vás perfektní volbou. Zubní pasta Weleda čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ této přírodní zubní pasty tvoří tzv, plavená křída, která má skvělé čistící účinky. Dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň bělí zuby díky odstranění dlouhodobě usazených nečistot. Plavená křída nezatěžuje organismus a spolu s dalšími přírodnímí složkami a rostlinnými výtažky podporuje obranyschopnost dutiny ústní.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta ratanhová pak obsahuje také výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, který má posilující účinky a pomáhá chránit zuby i dásně. Brání proti krvácení dásní, tvorbě aftů či jiných onemocnění ústní dutiny, zároveň podporuje hojení a regeneraci sliznic.  Tato zubní pasta je vhodná pro každodenní použití a pečuje o celou dutinu ústní.

Použití: Malé množství zubní pasty aplikujte na zubní kartáček a čistěte ústní dutinu po dobu 2 minut. Ústa vydatně vypláchněte vlažnou vodou, nepolykejte.

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Svieža Rataňová zubná pasta Weleda jemne a pritom dôklade čistí chrup aj celú ústnu dutinu. O dezinfekčný účinok sa postará výťažok z koreňa juhoamerickej ratane. Vďaka tomu je pasta mimoriadne šetrná a vhodná na každodennú starostlivosť o citlivý chrup a ďasná.

Výťažok z koreňa ratane je bohatý na antiseptické, antibakteriálne a adstringentné látky. Vďaka tomu rataňa posilňuje ďasná a zuby, zamedzuje tvorbe poranení a áft a zároveň mierni zápal.

Jemnú penu a šetrné účinky Rataňovej paste dodáva prírodná plavená krieda. Tá vyčistí chrup šetrne a zároveň účinne. Pri každodennom používaní pasta napomáha predchádzať paradentóze, eliminuje výskyt áft aj drobných raniek v ústach a urýchľuje ich hojenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nejlepší pasta | 16.8.2016 11:44:43 | Lady eS

Nejlepší pasta, jakou jsem kdy měla. Je méně pálivá, z čehož mám radost. Nemám ráda hodně pálivé pasty. To ovšem neznamená, že dech neosvěží. Osvěží, díky mátě peprné a kadeřavé. Chuť je pro mě příjemná, ale chvilku mi trvalo než jsem si na ní zvykla. Pak jsem si ji natolik oblíbila, že už nechci jinou. Zvyknout si musíte i na to, že vůbec nepění a že není potřeba vody. Pastu se vám nepovede ani trochu napěnit. Pasta má předcházet krvácení dásní. Je to pravda. Na krvácení dásní jsem trpěla hodně. Po delším užívání už konečně neplivu krev. Pasta je vhodná i na ty nejcitlivější dásně.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Uhličitan vápenatý, Glycerin, Přírodní hlinka, Alkohol, Aroma1), Extrakt z kořene ratanhy, Extrakt z myrhy, Xanthanová guma, Amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, Limonen1)
INCI: Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Aroma1), Krameria Triandra Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Xantan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz