/    /    /    /  

NaturGYN Scarlett vaginální tělísko 2 ks

Značka:
Množství: 2 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Intimní kosmetika, Ostatní produkty přírodní lékárny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
519
ks
Bez DPH 429 Kč

NaturGYN Scarlett vaginální tělísko 2 ks

Scarlett vaginální tělísko NaturGYN je výjimečný, čistě přírodní produkt vyrobený podle prastaré čínské receptury z bylin vyskytujících se pouze ve vysokohorských oblastech Číny a je určen na podporu udržování gynekologického a urologického zdraví ženy.

Díky látkám obsaženým v bylinách detoxikuje, pohlcuje nežádoucí organismy, dezodoruje, čistí a podporuje vytváření mikrobiologické rovnováhy poševní sliznice. Zrychluje přirozenou obnovu optimálního poševního prostředí. Napomáhá potlačovat vaginální infekce - především vaginální mykózy a bakteriální vaginózy spojené s pálením, řezáním, svěděním, zápachem či výtoky. Příznaky obvykle rychle mizí a používání vede ke snížení četnosti vaginálních zánětů.

Dávkování: 1 tělísko měsíčně preventivně, 2 tělíska měsíčně při obtížích s přerušením jeden den mezi aplikacemi. Pokud obtíže přetrvávají, v aplikacích dvou tělísek měsíčně pokračujte až do úplného odeznění.

Upozornění: Tělísko se nezavádí 7 dní před očekávanou menstruací, v jejím průběhu a 3 dny po ukončení menstruace. Pohlavní styk se během aplikace nedoporučuje. Lze používat s antikoncepcí. Je vhodné pro těhotné ženy, kojící matky a ženy s diabetem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cnidium Monnieri, Stemona Sessilifolia, Kochiae: Fructus Kochiae, Leonurus, Cardiaca, Rhizoma Smilacis Glabrae, Angelica Sinensis, Ligusticum Wallichii, Borneol
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový