NaturGYN Scarlett vaginální tělísko 2 ks

NaturGYN Scarlett vaginální tělísko 2 ks

  • Bez DPH 429 Kč

Vaginální tělísko Scarlett je výjimečný produkt vyrobený podle prastaré čínské receptury. Tělísko je určeno na podporu gynekologického a urologického zdraví ženy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vaginální tělísko NaturGYN Scarlett je výjimečný, čistě přírodní produkt vyrobený podle prastaré čínské receptury. Obsahuje pouze výtažky z bylin vyskytujících se ve vysokohorských oblastech Číny. Tělísko je vhodné na podporu gynekologického a urologického zdraví ženy.

Díky látkám obsaženým v bylinách vaginální tělísko detoxikuje, pohlcuje nežádoucí organismy, dezodoruje, čistí a podporuje tvorbu mikrobiologické rovnováhy poševní sliznice. Zrychluje přirozenou obnovu optimálního poševního prostředí. Pomáhá potlačovat vaginální infekce - především vaginální mykózy a bakteriální vaginózy spojené s pálením, řezáním, svěděním, zápachem či výtoky. Příznaky obvykle rychle mizí a používání vede ke snížení četnosti vaginálních zánětů.

Dávkování: 1 tělísko měsíčně preventivně, 2 tělíska měsíčně při obtížích s přerušením jeden den mezi aplikacemi. Pokud obtíže přetrvávají, v aplikacích dvou tělísek měsíčně pokračujte až do úplného odeznění.

Upozornění: Tělísko se nezavádí 7 dní před očekávanou menstruací, v jejím průběhu a 3 dny po ukončení menstruace. Pohlavní styk se během aplikace nedoporučuje. Lze používat s antikoncepcí. Je vhodné pro těhotné ženy, kojící matky a ženy s diabetem.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cnidium Monnieri, Stemona Sessilifolia, Kochiae: Fructus Kochiae, Leonurus Cardiaca, Rhizoma Smilacis Glabrae, Angelica Sinensis, Ligusticum Wallichii, Borneol

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Miroslav Skalický – medicaHERBA, Jana Palacha 1552, +420 602 939 608 Pardubice Česká republika, tel: +420 602 939 608, http://scarlett-medicaherba.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?