/    /    /    /  

Šišák bajkalský, kořen

Značka:
Množství: 20 sáčků, 40 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 g / 109 Kč
Kategorie: Bylinné čaje, Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
126
ks
Bez DPH 110 Kč

Šišák bajkalský, kořen

Drcený kořen šišáku bajkalského porcovaný v sáčcích má v tradiční ruské medicíně široké využití. Je vhodným pomocníkem při zvýšeném krevním tlaku, působí mírně sedativně a pomáhá i při psychických problémech a zvýšené nervozitě. Zlepšuje kvalitu spánku, působí proti nespavosti a eliminuje vytrvalé bolesti hlavy.

Porcovaný kořen šišáku má pozitivní uklidňující účinky na celý organismus. Harmonizuje jej, pomáhá eliminovat bolesti hlavy i migrény a napomáhá ke klidnému spánku. Má mírně sedativní účinky, díky kterým je skvělým pomocníkem při poruchách nervové soustavy, nadměrné nervozitě i úzkostech.

Odvar ze šišáku má antioxidační, antibakteriální, antivirotické, antialergické účinky. Je vhodný při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, ulevuje při horečce. Působí pozitivně na vysoký krevní tlak i špatný cholesterol v krvi, podporuje zdraví kardiovaskulárního systému a mírní srdeční arytmie.

Příprava: Čajový sáček zalijte 100 mililitry horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 15 minut.

Dávkování: Užívejte 2x denně společně s jídlem. Odvar si vždy připravujte čerstvý.

Šišák bajkalský, kořen

Drvený koreň šišaka bajkalského porciovaný v sáčkoch v tradičnej ruskej medicíne široké využitie. Je vhodným pomocníkom pri zvýšenom krvnom tlaku, pôsobí mierne sedatívne a pomáha aj pri psychických problémoch a zvýšenej nervozite. Zlepšuje kvalitu spánku, pôsobí proti nespavosti a eliminuje vytrvalé bolesti hlavy.

Porciovaný koreň šišaka má pozitívne upokojujúce účinky na celý organizmus. Harmonizuje ho, pomáha eliminovať bolesti hlavy i migrény a napomáha k pokojnému spánku. Má mierne sedatívne účinky, vďaka ktorým je skvelým pomocníkom pri poruchách nervovej sústavy, nadmernej nervozite aj úzkostiach.

Odvar zo šišaka antioxidačné, antibakteriálne, antivirotické, antialergické účinky. Je vhodný pri nachladnutí a ochorení horných dýchacích ciest, uľavuje pri horúčke. Pôsobí pozitívne na vysoký krvný tlak aj zlý cholesterol v krvi, podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému a mierni srdcové arytmie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Drcený kořen šišáku bajkalského
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní