Vnitřní

NOW
599 Kč
AlliBiotic je bylinná kombinace česneku, oregana a dalších látek určená k podpoře správné funkce imunitního systému.  
279 Kč
Bylinné kapsle Amalaki jsou přírodním zdrojem vitaminu C. Obsažený indický angrešt se používá pro celkovou podporu organismu.
536 Kč
Bylinné kapky Androzin obsahují mimo jiné kotvičník, který příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu.  
199 Kč
Jemně namleté arašídy do lahodného másla bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)
536 Kč
Bylinné kapky Astofresh obsahují směs silic bylin obohacenou o bioinformace. Díky eukalyptu napomáhá normální funkci dýchacího systému.
536 Kč
Bioinformační tablety Astofresh obsahují mimo jiné kotvičník, který příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu.  
536 Kč
Kapky Astomin obsahují bylinky jako lékořice, levandule, puškvorec či galgán, které podporují trávení.
363 Kč
Bylinné kapsle Ašvaganda obsahují řadu prospěšných látek jako minerály apod. Ašvaganda působí příznivě na cévní soustavu, podporuje soustředění a bojuje proti únavě.
200 Kč
Ayur Clean je tradiční bylinná indická směs obsahující kombinaci neemu a brahmi. Právě nimba působí příznivě nejen na činnost jater a celého trávicího ústrojí, ale také přispívá ke kráse pleti.
200 Kč
Bylinný čaj Ayur Cleanse obsahuje indickou bylinku cassia. Ta přispívá zachování normálních imunitních funkcí, podporuje vyrovnaný energetický metabolismus. Příznivě působí na stav pokožky. 
Sleva 10 %
414 Kč   373 Kč
Flush elixír č. 11 Ayur je sestavený podle staré indické receptury. Obsažený zázvor nebo vrcholák podporují trávení a zažívání a kotvičník napomáhá vyrovnané krevní kondici.
Sleva 10 %
414 Kč   373 Kč
Elixír č. 13 obsahuje kombinaci bylinných výtažků z indických rostlin. Napříkad lékořici, které tělu pomáhá dodávat energii a přispívá k normální činnost imunity.
200 Kč
Ayur Immune je bylinný čaj, vyráběný podle tradiční indické receptury. Směs pečlivě vybraných bylin obsahuje například zázvor či pepř. Právě pepř podporuje immunitu a má povzbuzující účinky.