/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na oční stíny 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na oční stíny 1 ks

Lily Lolo Štětec na oční stíny je ideálním nástrojem pro přesné nalíčení vašich očí. Kvalitní štětiny naberou dostatečné množství produktu a rovnoměrně jej nanesou na oční víčka. Štětec je vhodný jak na minerální sypké, tak kompaktní oční stíny a dobře pracuje s třpytivými, perleťovými i sametově matnými texturami. 

Štětiny tohoto štětce jsou plně syntetické, proto je vhodný i pro vegany. Umělý vlas je mimořádně jemný, proto nenamáhá tenkou a citlivou kůži očních víček, nedráždí pokožku a nezpůsobuje její začervenání. Lze s ním nanášet stíny jak na celé pevné i pohyblivé víčko, tak pouze do záhybu oka či jej použít na aplikaci korektoru či úpravu obočí. 

Lehká dřevěná rukojeť s bílým lakováním a stříbrným nápisem je skvělým elegantním doplňkem. Štětec se snadno udržuje a syntetické štětiny nevstřebávají pigment. Díky svému univerzálnímu využití bude skvělým pomocníkem pro přirozené každodenní líčení i dramatický a výrazný kouřový vzhled.

Použití: Pokud používáte minerální oční stíny, odsypte si část produktu do víčka, zapracujte do štětce a nanášejte na oční víčko. Lze využít také na kompaktní oční stíny.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na oční stíny 1 ks

Lily Lolo Štetec na očné tiene je ideálnym nástrojom pre presné nalíčenie vašich očí. Kvalitné štetiny naberú dostatočné množstvo produktu a rovnomerne ho nanesú na očné viečka. Štetec je vhodný na minerálne sypké, ale aj kompaktné očné tiene a dobre pracuje s trblietavými, perleťovými aj zamatovo matnými textúrami.

Štetiny tohto štetca sú plne syntetické, preto je vhodný aj pre vegánov. Umelý vlas je mimoriadne jemný, preto nenamáha tenkú a citlivú kožu očných viečok, nedráždi pokožku a nespôsobuje jej začervenanie. Možno s ním nanášať tiene na celé pevné aj pohyblivé viečko, ale tiež len do záhybu oka či ho použiť na aplikáciu korektoru či úpravu obočia.

Ľahká drevená rukoväť s bielym lakovaním a strieborným nápisom je skvelým elegantným doplnkom. Štetec sa jednoducho udržuje a syntetické štetiny nevstrebávajú pigment. Vďaka svojmu univerzálnemu využitiu bude skvelým pomocníkom pre prirodzené každodenné líčenie aj dramatický a výrazný dymový vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny
i
i

obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz