Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na oční stíny 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na oční stíny 1 ks

  • Bez DPH 206 Kč

Plochý štětec se syntetickými štětinami vhodný pro přesné nanášení očních stínů na oční víčko. Umělý vlas je velice jemný a štětec dobře padne do ruky díky lehké dřevěné rukojeti. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Štětec na oční stíny je ideálním nástrojem pro přesné nalíčení vašich očí. Kvalitní štětiny naberou dostatečné množství produktu a rovnoměrně jej nanesou na oční víčka. Štětec je vhodný jak na minerální sypké, tak kompaktní oční stíny a dobře pracuje s třpytivými, perleťovými i sametově matnými texturami. 

Štětiny tohoto štětce jsou plně syntetické, proto je vhodný i pro vegany. Umělý vlas je mimořádně jemný, proto nenamáhá tenkou a citlivou kůži očních víček, nedráždí pokožku a nezpůsobuje její začervenání. Lze s ním nanášet stíny jak na celé pevné i pohyblivé víčko, tak pouze do záhybu oka či jej použít na aplikaci korektoru či úpravu obočí. 

Lehká dřevěná rukojeť s bílým lakováním a stříbrným nápisem je skvělým elegantním doplňkem. Štětec se snadno udržuje a syntetické štětiny nevstřebávají pigment. Díky svému univerzálnímu využití bude skvělým pomocníkem pro přirozené každodenní líčení i dramatický a výrazný kouřový vzhled.

Použití: Pokud používáte minerální oční stíny, odsypte si část produktu do víčka, zapracujte do štětce a nanášejte na oční víčko. Lze využít také na kompaktní oční stíny.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?