/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční sada Lyžaři a sáňkaři

Značka:
Množství: 12 ks, 24 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
187
ks
Bez DPH 163 Kč

English Tea Shop Vánoční sada Lyžaři a sáňkaři

Vánoční sada Lyžaři a sáňkaři English Tea Shop obsahuje čtyři různé druhy kvalitních černých a zelených ochucených čajů. Voňavé čaje zpříjemní sváteční chvíle strávené s rodinou a zároveň je můžete použít jako originální dekoraci na vánoční stromeček.

Sada Lyžaři a sáňkaři obsahuje dvě variace zeleného čaje. Máta-meloun má osvěžující chuť lístků máty a zeleného čaje s pikantními tóny skořice a jemnou vůní melounu. Čaj Jízda na saních kombinuje zelené čajové lístky s aromatickým kořením, jako je skořice, kardamom, hřebíček a muškátový oříšek.

Černé čaje jsou zastoupeny Vánoční směsí, která je plná voňavého exotického koření. Hřejivá skořice s kardamomem, hřebíčkem, muškátovým oříškem, pepřem, zázvorem a pomerančovou kůrou zahřeje tělo i duši. Sladce chutná Perníček, ve kterém jsou černé čajové lístky doplněny skořicí, zázvorem, jablkem a jemnou chutí vanilky a karamelu.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby s alergií či přecitlivělostí na lékořici.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Máta- meloun: Zelený čaj, Skořice, lístky máty, Lékořice, Příchuť melounu Jízda na saních: Zelený čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Hřebíček, Muškátový oříšek, Pepř černý, Příchuť gravioly, Příchuť pomeranče Vánoční směs: Černý čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Hřebíček, Muškátový oříšek, Pepř černý, Pomerančová kůra, Příchuť vanilky, Příchuť jablka Perníček: Černý čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Jablko, Příchuť zázvoru, Příchuť skořice, Příchuť karamelu, Příchuť citronu
i
i

obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz