/    /    /    /  

ESI Výživné vlasové tonikum proti padání vlasů, Regenforte 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasové vody
Produktová řada: Esi Regenforte
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
425
ks
Bez DPH 351 Kč

ESI Výživné vlasové tonikum proti padání vlasů, Regenforte 150 ml

Tonizační mléko ESI dodává vlasu i samotnému vlasovému kořínku potřebnou výživu a zároveň je posiluje, tonizuje a podporuje jejich zdravý růst. Aktivní pečující látky zlepšují prokrvení pokožky a tím pádem i vstřebávání živin, posilují tak strukturu vlasu a chrání jej před slábnutím či dokonce vypadnutím.

Hlavními účinnými látkami tonika je kofein a mentol, které spolehlivě podporují prokrvení vlasové pokožky. K vlasové cibulce se dostane více živin, vlas je zdravější, pevnější a odolnější vůči případnému poškození či vypadnutí. Navíc, kofein v kombinaci s pantenolem stimulují zdravý růst vlasu, dodávají pružnost, lesk a odolnost vůči opětovnému poškození.

O zdraví vlasové pokožky i samotného vlasu se starají obsažené sirné aminokyseliny. Ty mají skvělé posilující účinky, dodávají vlasům zdravou pružnost a odolnost vůči poškození a zároveň harmonizují tvorbu kožního mazu. Vlasové tonikum nejenom že podporuje zdravý rychlejší růst nových vlasů, ale také chrání ty stávající před slábnutím a vypadnutím.

Použití: Pár kapek tonika vmasírujte do vlhkých čerstvě umytých vlasů i vlasové pokožky. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte denně.

Tip: Kúru provádějte po dobu 2 měsíců a opakujte ji 2-3x do roka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Propylene Glycol, Glycerin, Diamino Pyrimidine Oxide, Eucalyptol, Menthol, Camphor, Caffeine, Salicylic Acid, Glucose, Methionine, Cystine, Sorbitol, Sodium Glutamate, Panthenol, Urea, Biotin, Lactic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Glycine, Sodium PCA
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Esi Regenforte
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce

ESI s.p.a.
Via delle Industrie 1
17012 Albissola Marina
Itálie
www.esi-kosmetika.cz